Portugalia – Szwecja: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.03.2024

Portugalia - Szwecja gdzie oglądać

Portugalia – Szwecja: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W czwartkowy wieczór poza emocjami związanymi z barażami, odbędzie się kilka spotkań kontrolnych. W jednym z nich naprzeciw siebie stanie rewelacja eliminacji, czyli podopieczni Roberto Martineza oraz ekipa ze Skandynawii, która nie zakwalifikowała się do turnieju głównego. Nie powinno więc dziwić, że faworytem są gospodarze. A jeżeli chciałbyś dowiedzieć się także gdzie oglądać Portugalia – Szwecja, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Portugalia – Szwecja na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Portugalia – Szwecja na żywo? Z takiej opcji skorzystasz chociażby w Polsacie Sport, który od dawna oferuje piłkarskie spotkania międzynarodowe na żywo. Na ten moment to jedyna stacja posiadająca prawa do tychże meczów, więc jeśli chciałbyś zobaczyć, kto pojedzie na Euro 2024, to warto taką opcję rozważyć. A opisywane starcie konkretnie pokaże Polsat Sport Premium 2, w czwartek 21. marca o 20:45.

Portugalia – Szwecja gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Portugalia – Szwecja także będzie dostępny w internecie. Co ciekawe żaden z bukmacherów nie posiada praw do pokazywania tego starcia, ale z ciekawą opcją do swoich widzów wychodzi Polsat Box Go. Mianowicie możesz śledzić tam wszystkie pojedynki, które pokazuje ta stacja w TV. Oczywiście żeby taki dostęp otrzymać należy uprzednio wykupić odpowiedni pakiet.

Portugalia
Mar 21, 2024
20:45
Szwecja
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23:38, 19 marca 2024 23:38.

Gdzie oglądać Portugalia – Szwecja?

Jeśli już wiesz gdzie oglądać Portugalia – Szwecja, to warto przyjrzeć się temu, co można znaleźć wśród transmisji live u bukmacherów na rynku. W końcu niemal każdy z nich posiada prawa do pokazywania wielu interesujących meczów. Chodzi między innymi o rozgrywki piłkarskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie, ale nie tylko, bowiem możesz śledzić również streamy z NBA czy NHL czy wiele spotkań siatkarskich i tenisowych.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze