Portugalia – Serbia: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 14.11.2021

Cristiano Ronaldo w meczu Portugalii

Na kolejkę przed końcem kwalifikacji do mistrzostw świata Portugalczycy wcale nie są pewni awansu na tę wielką imprezę. Cristiano Ronaldo i spółka zmierzą się w ostatnim spotkaniu z Serbią. Obie drużyny mają na koncie po 17 punktów i to właśnie bezpośrednie starcie zadecyduje kto awansuje od razu na turniej, a kto powalczy w barażach. Czy Portugalia uniknie dużej wpadki? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz tych ekip i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV i streamie online.

Portugalia – Serbia – gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj Portugalczycy zmierzą się z Serbią w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata. Drużyna Cristiano Ronaldo jednak wcale nie jest pewna bezpośredniego awansu. Może się zdarzyć tak, że będzie musiała grać w barażach. Wszystko zależy od tego, jak pójdzie jej w spotkaniu z Serbią. Po siedmiu kolejkach obie ekipy mają po 17 punktów, ale to Portugalczycy są wyżej w tabeli, gdyż mają lepszy bilans bramkowy. Czy uda się im utrzymać fotel lidera? Tego dowiemy się wieczorem, ale już teraz sprawdź, gdzie obejrzeć mecz. Pamiętaj też, żeby sprawdzić najciekawsze typy bukmacherskie!

Portugalia – Serbia: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Portugalii z Serbią? Spotkanie tych ekip będzie transmitowane w Polsat Sport, a więc trzeb liczyć się z tym, że należy za nie zapłacić i to całkiem sporo. Miesięczny koszt abonamentu to aż kilkadziesiąt złotych.

Portugalia – Serbia: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Jak więc obejrzeć spotkanie Portugalii z Serbią nie wydając pieniędzy na abonament? Dzięki współpracy z Fuksiarzem możesz dostać dostęp na aż 30 dni. Jak to dokładnie działa?

  1. zarejestruj się z tego miejsca: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. na e-mail dostaniesz voucher o wartości 40 PLN
  5. pobierz aplikację Polsatu na TV i oglądaj tam mecz

baner fuksiarz polsat box go

Portugalia – Serbia: stream na żywo online

Warto również dowiedzieć się, gdzie będzie stream online z meczu Portugalii z Serbią. Polecić możemy właśnie Polsat Box Go, bo ta platforma oferuje dostęp do meczów gdziekolwiek jesteś. Wystarczy mieć telefon i dostęp do internetu.

Portugalia – Serbia: zapowiedź meczu

Spotkanie pomiędzy Portugalią, a Serbią zapowiada się dość ciekawe. Gospodarze tutaj postawią wszystko na jedną kartę, głównie ze względu na fakt, że nie mogą sobie pozwolić na wpadkę. Cristiano Ronaldo i spółka są tutaj faworytami, co widać też po kursach bukmacherskich. Przed obstawieniem spotkania jednak dobrze by było, żebyś zerknął jeszcze na typy bukmacherskie od Zagranie!

Zdjęcie: Lorraine O’Sullivan/Focus Images/MB Media/PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Portugalia - Serbia?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Portugali zagra z Serbią?

Portugalia zagra z Serbią już o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze