Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Portugalia – Macedonia Północna? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo właśnie o tym piszemy niżej. Dość niespodziewanie w finale baraży zagra Macedonia Północna, która pokonała Włochy 1:0. Teraz jednak czeka ją bardzo trudne zadanie w postaci rywalizacji z Portugalią. Kto wygra to starcie?

baner od fuksiarza na polsat box go
fot. fuksiarz

Portugalia – Macedonia Północna, gdzie oglądać

Portugalia zagra dzisiaj z Macedonią Północną w finale baraży do mistrzostw świata. Cristiano Ronaldo i spółka są faworytami, ale wcale nie będą mieli prostej przeprawy, co już pokazało spotkanie z Włochami.

Mistrzowie Europy przegrali z Macedonią Północną 1:0. To było spore zaskoczenie, ale trudno spodziewać się, żeby Portugalia miała przegrać tak samo, jak Macedonia. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Portugalia – Macedonia Północna!

Portugalia – Macedonia Północna, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Portugalia – Macedonia Północna w TV? Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Polsat Sport oraz Polsat Box Go. Jeżeli nie masz kanału telewizyjnego od Polsatu, to możesz pobrać na telewizor aplikację od Polsat Box Go i w niej oglądać to starcie.

Portugalia – Macedonia Północna, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Portugalia – Macedonia Północna za darmo? Taką możliwość da Ci Fuksiarz, gdyż razem z tym bukmacherem proponujemy voucher do Polsat Box Go. W telewizji od Polsatu możesz obejrzeć spotkanie tych drużyn. W jaki sposób odebrać voucher?

  1. Zarejestruj się w tym miejscu: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza

Jak już odbierzesz voucher do Polsat Box Go, to wykorzystaj go na stronie tej platformy i obejrzyj w niej właśnie spotkanie Portugalia – Macedonia Północna. Przy okazji odbierz sobie bonus w Fuksiarzu i graj bez ryzyka!

Portugalia – Macedonia Północna, transmisja online

Warto podkreślić, że transmisja online z meczu Portugalia – Macedonia Północna będzie pokazywana także w aplikacji na smartfony od Polsat Box Go, a także w wersji przeglądarkowej, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie, żeby obejrzeć to starcie. Warto podkreślić, że jak je zagrasz bez ryzyka, to transmisję online będzie Ci się lepiej oglądać, bo będziesz miał większe emocje.

Portugalia – Macedonia Północna, szanse na zwycięstwo

Kursy bukmacherskie na mecz Portugalia – Macedonia Północna są bardzo ciekawe i można w nich znaleźć spore value, jeżeli ktoś uważa, iż Macedonia znowu wszystkich zaskoczy. Mnożniki na rynek 1X2 prezentują się z kolei w ten sposób:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 15:00.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Portugalia - Macedonia Północna?

Spotkanie Portugalii z Macedonią Północną będziesz mógł obejrzeć w Fuksiarzu.

O której Portugalia zagra z Macedonią?

Portugalia zagra z Macedonią Północną już o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze