Portugalia – Islandia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.11.2023

Cristiano Ronaldo w meczu reprezentacji

Gdzie oglądać Portugalia – Islandia? Cristiano Ronaldo i jego drużyna narodowa spisują się wybornie podczas trwających eliminacji i są już oczywiście pewni awansu na kolejną wielką imprezę. W ostatnim meczu eliminacji Portugalia zmierzy się u siebie z Islandią, a ja w poniższym tekście dokładnie wyjaśnię, gdzie i w jaki sposób te zawody oglądać na żywo. Zapraszam więc serdecznie do sprawdzenia!

Portugalia – Islandia na żywo w TV

Spotkanie Portugalii z Islandią to oczywiście mecz ostatniej kolejki zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy. Gospodarze mają już oczywiście zapewnioną promocję na główny turniej w Niemczech, natomiast Islandia na taki rozwój wydarzeń nie ma już nawet matematycznych szans. W spotkaniu tym najpewniej ponownie zobaczymy popisy Cristiano Ronaldo i jego kolegów, a same zawody rozpoczną się 19. listopada 2023 roku o godzinie 20:45 polskiego czasu. Co wiadomo o transmisji na żywo w TV? Ta będzie dostępna na kanale Polsat Sport Extra, a aktualne kursy na ten mecz wyglądają następująco:

Portugalia – Islandia: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście w dobie dzisiejszych czasów i rosnącej popularności Internetu, nie samymi transmisjami w TV człowiek żyje! Spotkanie Portugalia – Islandia będzie można obejrzeć również w sieci, a mówiąc dokładniej, korzystając z serwisu Polsat Box Go, na którym to znajdziecie wszystkie mecze eliminacji do Euro i obejrzycie je w legalny i bezpieczny sposób! Niestety jednak takie rozwiązanie wiąże się z dodatkowymi kosztami, bo dostęp do serwisu nie jest darmowy nawet dla zarejestrowanych użytkowników. Ciekawe mecze w sieci znajdziecie również w Betclic TV, zatem polecam sprawdzić rozkład transmisji u powyższego bukmachera!

Gdzie oglądać Portugalia – Islandia?

Finalnie okazuje się więc, że rywalizację Portugalii z Islandią będzie można zobaczyć zarówno w formie transmisji w TV, jak i streamu online. W przypadku meczów eliminacji do Euro 2024 nie zawsze mamy taki komfort wyboru, zatem jest to dobra okazja, by zobaczyć w akcji CR7 i jego kolegów! Na sam koniec zachęcam również do zerknięcia na dostępne transmisje bukmacherów i życzę już jak najlepszych wrażeń przy okazji oglądania meczu w Lizbonie. Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze