Portugalia – Chorwacja: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.06.2024

Ruben Dias podczas spotkania

Gdzie oglądać Portugalia – Chorwacja? Szalenie ciekawym sparingiem będzie rywalizacja Portugalczyków z Chorwatami i na pewno wielu kibiców zainteresuje się tym starciem! W poniższym tekście znajdziecie informacje o tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć mecz Portugalia – Chorwacja na żywo. Zapraszam więc do sprawdzenia szczegółów w tym artykule!

Portugalia – Chorwacja na żywo w TV

Spotkanie Portugalii z Chorwacją jawi się jako naprawdę ciekawy sparing, w którym powinniśmy zobaczyć kilka bramek! Dość wyraźnymi faworytami tej batalii są zdaniem bukmacherów miejscowi, którzy przed kilkoma dniami pokonali efektownie Finlandię 4:2! Samo starcie Portugalii z Chorwacją rozpocznie się 8. czerwca 2024 roku o godzinie 18:45. Jeżeli chodzi o transmisję na żywo w TV, to będzie ona dostępna w Polsce, jednak niestety na płatnym kanale. Odnajdziemy ją na Polsat Sport Premium 2, a w wolnej chwili możecie zerknąć na aktualne kursy bukmacherskie:

Kursy na zwycięstwo

Superbet
1.70
Portugalia
Zagraj!
Superbet
3.90
remis
Zagraj!
LVbet
5.20
Chorwacja
Zagraj!

Portugalia – Chorwacja, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Starcie Portugalii z Chorwacją będzie dostępne nie tylko na żywo w TV, ale i w formie streamu online w sieci! Transmisje internetowe stają się coraz bardziej popularne wśród kibiców i także opisywane zawody będą dostępne właśnie w takiej formie! Wspomniany stream online odnajdziemy na Polsat Box Go, a zatem w płatnym serwisie telewizji Polsat. Tam trzeba będzie niestety zapłacić uprzednio za miesięczny pakiet, a darmowych alternatyw na obecny moment nie widać. Jeżeli nie możecie doczekać się już wielkiego turnieju w Niemczech, to zerknijcie koniecznie na nasze typy Euro 2024!

Gdzie oglądać Portugalia – Chorwacja?

Mam nadzieję, że w tym artykule znaleźliście najważniejsze informacje o tym, gdzie oglądać Portugalia – Chorwacja. W Polsce skorzystać będzie można zarówno z transmisji w TV, jak i ze streamu online, jednak gorszą informacją jest ta, że obydwie opcje łączą się niestety z koniecznością dodatkowej zapłaty. Wiele darmowych gier piłkarskich znajdziecie w transmisjach bukmacherów, które swoją drogą polecam sprawdzić. Polecam się już na przyszłość i dziękuję serdecznie za poświęcone 2 minutki, wielkich emocji podczas starcia Portugalii z Chorwacją!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze