Porto – Atletico Madryt: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 01.11.2022

Jose Maria Gimenez, Mehdi Taremi

Gdzie oglądać mecz Porto – Atletico Madryt? We wtorek dojdzie do niezwykle ciekawie zapowiadającego się meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Porto a Atletico. Dla obu zespołów będzie miał on spore znaczenie, więc należy spodziewać się tutaj ogromnej ilości emocji. Jeśli chcesz zobaczyć ten mecz, to w tym tekście dowiesz się, gdzie dostępna jest transmisja TV oraz stream online.

Mecz, w którym zagrają ze sobą Porto oraz Atletico dostępny będzie do obejrzenia w Polsat Box Go! Darmowy dostęp do tej platformy streamingowej otrzymasz od Fuksiarza! Jak to możliwe? Sprawdź szczegóły:

  1. Zarejestruj się w Fuksiarzu z linku https://www.zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać minimum 50 PLN na depozyt
  3. Na Twojej skrzynce e-mail pojawi się voucher do Polsat Box Go
  4. Będzie on miał wartość 40 PLN i wykupisz za niego miesięczną subskrypcję tego serwisu
  5. Miłego oglądania!

Porto – Atletico Madryt, transmisja na żywo w TV

Potyczka Porto – Atletico odbędzie się we wtorek, 1 listopada 2022 o godzinie 18:45. Wynik tego pojedynku będzie bardzo istotny dla obu zespołów, wszak Porto walczy o przewodnictwo w grupie B, zaś Atletico toczy walkę o zajęcie trzeciego miejsca, uprawniającego do gry w LE. Jeśli chciałbyś obejrzeć ten mecz w TV, to jego transmisja jest w Polsat Sport Premium 1. Zobacz również nasze typy na ten mecz.

Porto – Atletico Madryt: transmisja i stream online za darmo

Jeśli nie możesz obejrzeć tego pojedynku w telewizji, to z pomocą przychodzi Ci Polsat Box Go, który oferuje stream na żywo! W tym serwisie obejrzysz starcie Porto – Atletico Madryt na ekranie urządzenia przenośnego, a także telewizora z funkcją Smart TV! Jedyne, czego potrzebujesz, by oglądać stream, to dostęp do sieci!

Gdzie oglądać Porto – Atletico Madryt?

Porto – Atletico obejrzysz w Polsat Box Go! Jeśli chcesz obejrzeć ciekawe i emocjonujące spotkanie, to ten mecz powinien być dobrym wyborem. Jego transmisję oraz stream na żywo znajdziesz w Polsat Box Go, który pokazuje wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA. Zobacz jeszcze, którzy bukmacherzy oferują transmisje online, by nie przegapić żadnego istotnego meczu!

Obrazek w tle: fot. Alter Photos/SIPA USA/PressFocus

FAQ

🎯 Gdzie znajdę transmisję meczu Porto - Atletico Madryt?

Mecz Porto – Atletico obejrzysz w Polsat Box Go!

🎯 Kiedy odbędzie się mecz Porto - Atletico Madryt?

Pojedynek ten odbędzie się 1 listopada o 18:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze