Debiut na włoskiej ziemi zaliczony. W związku z tym czas na rozpoczęcie przygody w roli selekcjonera na polskim boisku. Podopieczni Jerzego Brzęczka zmierzą się dziś z reprezentacją Irlandii. Spotkanie będzie miało charakter meczu towarzyskiego, jednak w większości przypadków będzie to wielka szansa dla piłkarzy, którzy nominalnie zasiadają na ławce. Co ciekawego przed tym starciem znajdziemy w ofercie legalnych bukmacherów?

Legalni bukmacherzy – porównanie najlepszych kursów na spotkanie Polski z Irlandią

Oferta legalnych bukmacherów i kursy główne na to spotkanie

Oba zespoły podejdą do tego meczu w zupełnie innych nastrojach. Polacy z podniesionymi głowami wrócili z Bolonii z remisem 1:1. Natomiast Irlandczycy doznali swojej pierwszej historycznej porażki z Walią w Cardiff w stosunku 4:1. W ostatnim czasie obie drużyny spotkały się dwukrotnie w meczu o punkty podczas eliminacji do Mistrzostw Europy we Francji. W Dublinie mecz zakończył się remisem 1:1, natomiast w Warszawie górą byli Biało-Czerwoni. Irlandia przegrała cztery z pięciu poprzednich meczów. Martin O’Neill będzie miał spory ból głowy w przypadku kolejnej porażki w dzisiejszym meczu. Jak układają się kursy główne na to spotkanie u legalnych bukmacherów?

Fortuna:

LV BET:        

Totolotek:          

ETOTO:

Mamy już za sobą porównaniu kursów głównych w ofertach legalnych bukmacherów! Kto wygrywa? W zależności od tego co chcemy grać. Jeśli typujemy wygraną Biało-Czerwonych to najlepiej prezentuje się kurs od ETOTO – 1.71. W przypadku remisu również na prowadzeniu jest ten bukmacher, jednak z niewielką przewagą nad Fortuną. W przypadku chęci zagrania na drużynę gości, najlepszą ofertę przygotował LV BET, jednak Fortuna i Totolotek mocno depczą po piętach.

Polska vs Irlandia, czyli zdarzenia dodatkowe u legalnych bukmacherów

Trzy z czterech ostatnich spotkań obu tych drużyn zakończyło się wynikiem -2,5 gola. Dodatkowo, Biało-Czerwoni w dwóch poprzednich rywalizacjach kończyli z underowym rezultatem. Polacy, w żadnym z czterech meczów, które rozegrali nie strzelili więcej niż jednego gola. Irlandia w dwóch z trzech kolejnych meczów towarzyskich nie zdobyła bramki. Oba starcia zakończyły się wynikami -2,5 gola, więc warto spojrzeć, jak prezentują się kursy na to zdarzenie w ofercie legalnych bukmacherów.

Fortuna:

 • -2,5 gola – 1.73

LV BET:

 • -2,5 gola – 1.72

Totolotek:

 • -2,5 gola – 1.65

ETOTO:

 • -2,5 gola – 1.71

W tym przypadku mamy bardzo wyrównaną rywalizację pomiędzy ofertami Fortuny, LV BET i ETOTO. Różnice w kursach wynoszą zaledwie 0.01, dlatego warto śledzić zmiany u tych legalnych bukmacherów.

legalni bukmacherzy

Innym zdarzeniem, które teraz porównamy jest typ na brak wyniku BTTS. W ostatnich dwóch meczach kibice obu drużyn zobaczyli taki rezultat, jednak były to rywalizacje o punkty. We wcześniejszych grach kontrolnych dwukrotnie padł wynik bez BTTS’u. W dzisiejszym meczu może być podobnie, ponieważ Irlandia zagra bez Shane’a Long’a, który jest ich najgroźniejszą bronią. W ekipie Biało-Czerwonych zabraknie Piotra Zielińskiego, przez co dział kreacji będzie osłabiony. Wątpię również, że od pierwszych minut zobaczymy Roberta Lewandowskiego.

Fortuna:

 • BTTS (nie) – 1.69

LV BET:

 • BTTS (nie) – 1.65

Totolotek:

 • BTTS (nie) – 1.60

ETOTO:

 • BTTS (nie) – 1.64

Puszczając wodzę fantazji myślę, że warto pokusić się o typowanie strzelca bramki. Takie zdarzenia znajdziemy w ofercie legalnych bukmacherów. Myślę, że po ostatnim meczu oraz nieudanym mundialu, zwłaszcza Arek Milik będzie miał coś do udowodnienia. Spodziewany jest występ napastnika Napoli od początku, dlatego przeanalizujemy na zakończenie kursy dotyczące gola tego piłkarza.

Fortuna:

 • Milik gol – 2.65

LV BET:

 • Milik gol – 2.60

ETOTO:

 • Milik gol – 2.60

W tym rankingu porównującym ofertę legalnych bukmacherów górą jest Fortuna, która oferuje kurs na poziomie 2.65 za bramkę Arkadiusza Milika.