Porównanie ofert bukmacherskich na finałowy mecz pomiędzy Francją i Chorwacją

Przygoda z rosyjskim mundialem dobiega końca. Zanim poznamy mistrza świata 2018 roku, warto przejrzeć oferty bukmacherów, jakie oferują nam operatorzy przed dzisiejszym spektaklem. Tak jak wczoraj, tak i dzisiaj, zrobiliśmy porównanie propozycji legalnych operatorów, którzy udzielają zakładów wzajemnych na terenie Polski, abyście ostatniego dnia największej piłkarskiej imprezy świata mogli wybrać najwyższe możliwe przeliczniki. Do dzieła!

Możemy porozmawiać – dołącz do darmowej grupy typerskiej Zagranie na Facebooku!

Wchodzę do grupy

Rynki główne (1X2)

Tutaj sytuacja, w przeciwieństwie do meczu o trzecie miejsce, jest bardziej rozbieżna, bo na wygranej Chorwatów można by „przytulić” niezłą sumkę. Bukmacherzy proponują kursy powyżej 4.20, co jest niezłym przelicznikiem jak na efektywną grę Chorwatów na tym turnieju. Ale czy to wystarczy na Francuzów? Na wygraną Les Bleus w regulaminowym czasie gry operatorzy oferują graczowi kursy, które ocierają się o granicę 2.00. U kogo najkorzystniej zagrać wygraną jednej z drużyn lub remis do 90. minuty? Sprawdzamy!

LV BET

Wygrana Francji: 1.94
Wygrana Chorwacji: 4.75
Remis: 3.20

Fortuna

Wygrana Francji: 1.97*
Wygrana Chorwacji: 4.80
 Remis: 3.25

Totolotek

Wygrana Francji: 1.90
Wygrana Chorwacji: 4.85
Remis: 3.25

Zarówno Fortuna, jak i Totolotek proponują graczom najlepsze oferty, jednak w przypadku chęci obstawienia wygranej Francuzów lepiej zainwestować w Fortunie, zaś zwycięstwo Chorwatów lepiej zagrać w Totolotku. A co z brakiem rozstrzygnięcia do 90. minuty? Tutaj mamy remis. Dosłownie, bo obaj wspomniani operatorzy wystawiają taki sam przelicznik – 3.25.

Kto mistrzem świata?

Brak rozstrzygnięcia w regulaminowym czasie gry? Czas na dogrywkę i ewentualny konkurs rzutów karnych, a tutaj z pomocą przychodzą bukmacherzy oferując zakład na obstawienie drużyny, która czy to po rzutach karnych, czy dogrywce, czy regulaminowym czasie gry podniesie puchar mistrzostw świata. Kto daje najwięcej?

LV BET

Mistrz świata – Francja: 1.42
Mistrz świata – Chorwacja: 3.00

Fortuna

Mistrz świata – Francja: 1.45
Mistrz świata – Chorwacja: 2.92

Totolotek

Mistrz świata – Francja: 1.42
Mistrz świata – Chorwacja: 2.95

Dwa zdarzenia, ale trzech zwycięzców. Typowanie Les Bleus jako przyszłego mistrza świata to zdarzenie, które najkorzystniej zagrać w Fortunie oraz Milenium, bo obaj operatorzy oferują takie same, najwyższe kursy. Najkorzystniejszy przelicznik na Chorwację znajdziemy w LV BET, który finalnie oferuje graczowi zdarzenie po kursie 3.00!

BTTS i podwójna szansa (remis)

Nie wiesz, co to za zdarzenia? Już tłumaczę. BTTS (z ang. both teams to score) to nic innego jak zakład na to, że obie drużyny zdobędą co najmniej jedną bramkę w danym spotkaniu. W takim wypadku zakład jest udany, jeśli w meczu padnie wynik np. 1:1, 2:1, 3:2 itp. Jeżeli padnie wynik 0:0, 2:0, 4:0 – gracz przegrywa. A czym jest podwójna szansa? W naszym przypadku zakład polega na tym, że w pierwszej połowie spotkania lub na koniec meczu (90 minut) będzie remis. Jeżeli pierwsza połowa zakończy się wynikiem 0:0, 1:1, 2:2 to gracz wygrywa już przed zakończeniem spotkania. Jeśli w pierwszej połowie będzie wygrywać Francja lub Chorwacja, ale mecz mimo to zakończy się remisem, to gracz wygrywa. Proste? No jasne, że tak! Sprawdźmy ofertę!

LV BET

BTTS: 2.30
Podwójna szansa – remis: brak oferty

Fortuna

BTTS: 2.40
Podwójna szansa – remis: 1.57

Totolotek

BTTS: 2.30
Podwójna szansa – remis: 1.50

Tak jak widać, konkurencje BTTS wygrała Fortuna, a podwójna szansa to zwycięstwo Milenium. Warto zwrócić uwagę, że LV BET nie proponuje zakładów podwójnej szansy na remis, jednak operator wychodzi do gracza z inną ofertą, ponieważ możemy zagrać zakład: wygrana jednej lub drugiej drużyny, albo wygraną jednej z ekip lub remis.

*Najwyższa propozycja danego zdarzenia została wyróżniona.

To tylko zalążek tego, co portal Zagranie przygotował dla Was – graczy! Szersza oferta, w której znajdziecie znacznie więcej zdarzeń dodatkowych znajduje się poniżej: