Sobota to kilka piłkarskich wydarzeń na mapie każdego kibica, ale oczy większości fanów będą zwrócone na Premier League. Przed nami starcie West Hamu United z Manchesterem City. Z tej okazji sprawdzamy kursy, które proponują nam legalni bukmacherzy, w tym BETFAN.

BETFAN opinie – sprawdź informacje na temat nowego bukmachera

West Ham United vs Manchester City – porównanie kursów i opinie o ofercie BETFAN

Młoty latem dokonały kilku ciekawych wzmocnień, jednak przed rozpoczęciem poprzedniej kampanii kibice mogli doświadczyć podobnego odczucia. Sezon 2018/2019 był małym rozczarowaniem, dlatego teraz podopieczni Manuela Pellegriniego będą musieli poprawić rezultat. Pablo Fornals, czy Sebastian Haller to piłkarze, którzy powinni pomóc w zrealizowaniu tej misji.

Manchester City przystąpi do tego meczu w roli dwukrotnego mistrza Anglii z rzędu. Podopieczni Pepa Guardioli planują atak na hat-trick, jednak ligowi rywali nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Obywatele są wyraźnym faworytem pierwszego meczu z WHU, jednak zagrają na wyjeździe. Czy to będzie łatwa przeprawa The Citizens? Sprawdźmy, jakie kursy proponują nam legalni bukmacherzy:

[table id=25 /]

Oferta BETFAN i opinie na temat tego bukmachera są pozytywne. Wystarczy spojrzeć, ile propozycji zakładów specjalnych przygotował operator na start Premier League!

West Ham United vs Manchester City – gdzie oglądać stream online i TV

Spotkanie Młotów z Obywatelami fani Premier League będą mogli obejrzeć na platformie NC+ w TV. Abonenci tej telewizji zgodnie z prawem i legalnie mogą oglądać spotkania angielskiej Premier League. Do tego dochodzi również możliwość skorzystania z streamu online na platformie nc+go oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Początek meczu na London Stadium o godzinie 13:30. Stream online, aplikacja mobilna, czy TV, z której możliwości skorzystacie?

Specjalne promocje na Premier League

Wczoraj pojawiła się dedykowana promocja dla klientów ForBET, którzy mogli wykorzystać „Ekstra Bonus”. Oferta zakładająca 50% od depozytu aż do 500 PLN. Dzisiaj możemy napisać, że z naszym kodem promocyjnym: 2100PLN -> otrzymacie pierwszy zakład bez ryzyka do 50PLN i powiększony od standardowej oferty bonus od depozytu – 2050PLN.

Kod promocyjny: 2100PLN

STS przygotował za to wyjątkową promocję pod graczy, którzy nie korzystali z ich aplikacji mobilnej. 40 PLN w bonusie dla klientów, którzy pobiorą i zainstalują apkę. Wraz z naszym kodem promocyjnym: 1259PLN daje Wam to aż 69 PLN freebetu na start!

Kod promocyjny: 1259PLN