Pora rozdać medale w turnieju panów. Double z kursem 2.4

piłka ręczna IO

Szwedki mistrzyniami olimpijskimi w piłce nożnej, Meksykanie z brązowym medalem w tej samej dyscyplinie. Ciekawie dzieje się więc w Tokio, dodatkowo wiemy, kto zagra w finale turnieju pań w piłce ręcznej. Będą to Francuzki, a także Rosjanki, a więc mamy powtórkę finału sprzed 5 lat. W sobotę rozdają medale w turnieju panów, bowiem w godzinach 10 i 14 zostaną rozegrane kolejno mecze o brązowy medal jak i o 3 miejsce. Całe podium zdominowane przez Europę, czy może jednak Egipcjanie dadzą radę? Pytanie dnia to jednak kwestia mistrzostwa. Czy Francja odbierze tytuł, czy Dania go obroni? Gramy w Etoto. Zapraszam do analizy.

Zarejestruj się w ETOTO i odbierz bonus od depozytu 100% do 1500PLN + 1000 PLN we freebetach!

(specjalna oferta dla użytkowników Zagranie.com)

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

797 zł NA START: od depozytu 700 zł + darmowe zakłady 77 + ekstra freebet 20 zł

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Egipt – Hiszpania

07.08.2021r. 10:00

Bardzo ciekawe jest to, że jedna jak i druga reprezentacja w swoich meczach półfinałowych przegrała takim samym stosunkiem, konkretnie 23:27. Jednak te mecze ułożyły się zupełnie inaczej, ale swoją grą nie zasłużyły na finał, bo po prostu rywal okazał się lepszy. Ten mecz to i tak jest sukces, nagroda za dobry turniej w ich wykonaniu. Brązowy medal na pewno zostanie doceniony przez obie ekipy, dlatego walki nie powinno tu brakować. Etoto oferuje bardzo interesującą ofertę. By z niej skorzystać można zarejestrować się tam z naszym kodem bonusowym.

Ta grupa utalentowanych zawodników, którzy weszli do reprezentacji mogą osiągnąć swój pierwszy sukces w dorosłej piłce ręcznej. Egipt zagrał dobre spotkanie przeciwko Francji, świetnie wszedł w mecz, gdzie prowadził 5:1, ale potem rywal wszedł na swój poziom i mieli nieco problemów. Remisowali do przerwy, a potem nastąpił kryzys i już wiadomo było, że nie mogą nic zrobić. Fajnie współpracowali w tym meczu z obrotowym Shebibem, na prawym rozegraniu dobry mecz zagrał Omar, który nie bał się mijania rywali i akcji indywidualnych. Był to chyba najlepszy zawodnik Egipcjan. Była to ich druga porażka w tym turnieju, obie nastąpiły z parą finałową, tak więc widać, że na ten moment trochę im do nich brakuje, ale można powoli ich zaliczać do światowej czołówki.

Kraj z Półwyspu Iberyjskiego to grupa doświadczonych zawodników i w zasadzie strefa medalowa była tutaj celem, którego brak realizacji byłby chyba jednak sporym zawodem. Na ten moment widać, że są daleko w tyle za Danią i Francją, ale jest to światowy top, co pokazali zdecydowanie w pozostałych meczach tego turnieju. W półfinale przegrywali od początku z Duńczykami i nie mieli na tyle potencjału, by móc to odrobić. Dobry mecz zagrała para liderów na tym turnieju, a więc Alex Dujshebaev i Adria Figueiras, którzy rzucali po 5 bramek i ciągnęli jak mogli grę swojej reprezentacji. Była to dla nich druga porażka w turnieju i podobnie jak w przypadku rywala obie z parą finałową.

Co typować?

Jest to mecz o 3 miejsce, nie udało się awansować do finału i dlatego myślę, że powinno być trochę luzu po obu stronach. Szanse na medal jeszcze są i oba kraje powalczą o niego mocno, bo to jednak wyróżnienie byt na podium olimpijskim. Mecze o najniższy stopień podium zwykle jednak wyglądają tak, że widać nieco odpuszczenie grających w defensywie, pada sporo więcej bramek. Obie ekipy w tym turnieju pod tym względem wyglądały dobrze. Myślę, że możemy spodziewać się ich sporej liczby. Bonus Etoto daje Ci gwarancję zgarnięcia nawet do 2500 PLN na start. To dobra opcja do wykorzystania tej propozycji.

Powyżej 55.5 bramek
Kurs: 1.5
Zagraj!
Grupa Zagranie

Francja – Dania

07.08.2021r. 14:00

Już przed turniejem chyba sporo osób postawiło na to, że w decydującym o złotym medalu spotkaniu może dojść do wielkiego hitu, do wielkiego rewanżu za ostatni finał Igrzysk Olimpijskich. Jest to zdecydowanie para najlepszych na ten moment reprezentacji w tej dyscyplinie sportu. Pytanie jednak kto przypieczętuje ten udany dla siebie okres 5 lat. Dla Francji to szansa na pierwszy medal od kilku imprez, a dla Danii to okazja do kontynuacji fantastycznej passy złotych medali.

Trójkolorowi kolejny mecz na tym turnieju mieli problem na samym początku, potrzebowali nieco więcej minut na to, by dobrze wejść w mecz. Jak już weszli to wyglądało to naprawdę imponująco, korzystali głównie z rozegrania i tej niesamowitej siły rzutów, jaką ma Dika Mem, prawdziwy lider drużyny na ten moment. Bardzo mało gry do skrzydeł w tym spotkaniu. Oczywiście Hugo Descat rzucił 5 bramek, ale on jest akurat etatowym wykonawcą rzutów karnych. Poza jednym spotkaniem, gdzie nie musieli o nic walczyć, bo mieli zapewnione 1 miejsce w grupie wygrali wszystkie pozostałe spotkania. Do poprawy pozostaje tutaj kwestia koncentracji na początku spotkania i mogą powalczyć z Danią, bo ten aspekt był największym do tej pory problemem.

Szukasz opinii o bukmacherze Etoto? Dobrze trafiłeś, tu przeczytasz naszą recenzję.

Mistrzowie świata, mistrzowie Europy, mistrzowie olimpijscy. Mamy akurat taki okres, że ta reprezentacja jest prawdziwym dominatorem na świecie i odebranie jej jakiegokolwiek tytułu jest na ten moment niemożliwe. Bardzo pewna i dobra gra na tym turnieju. Dania nie popełnia błędów w swoich meczach, a poza tym korzysta z tego, co źle zrobi rywal. Jest to na ten moment drużyna niemal idealna i to potwierdzają każdym swoim spotkaniem. Mają lidera w osobie Mikkela Hansena, który od lat prowadzi ich do zwycięstw. To będzie ich już 25 mecz w tym roku, 21 o stawkę. Ogółem doznali raptem 3 porażek grając mecze również bez swoich gwiazd, nawet na tym turnieju odpuścili mecz ze Szwecją. Tutaj dadzą tyle, ile potrafią, a potrafią wiele.

Co typować?

Mimo tego, że Francja w tym turnieju wygląda na naprawdę mocną, co widać po ich grze, to jednak faworyt tego spotkania jest jeden i jest nim reprezentacja Danii. Ta jest niesamowita w ostatnich latach, nie daje szans po prostu nikomu. Mecz może być wyrównany przez długi czas, ale o sukcesie zadecydują detale, których brakować może Trójkolorowym. Uważam, że mistrzem olimpijskim zostanie Dania i taka jest moja kolejna propozycja w zakładach bukmacherskich Etoto.

Dania
Kurs: 1.6
Zagraj!

Bonus od depozytu 100% do 1500 zł – zasady:

  • Minimalna wpłata uprawniająca do wykorzystania bonusu – 1zł.
  • Maksymalna wpłata do wykorzystania promocji – 1500 zł.
  • Bonus należy obrócić x6 – można to zrobić w zakładach SOLO (z kursem min. 2.20) lub zakładach AKO (z kursem min. dla pojedynczych selekcji 1.50).
  • Obrót można wykonać w ciągu 30 dni.
  • Po rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, gracz będzie mógł bonus wypłacić.

Tylko u nas +1000 zł w ETOTOMANII !

Rejestrując się w Etoto z kodem promocyjnym z naszych banerów lub linków poza znakomitą ofertą bonusu 100% do 1500 PLN otrzymasz automatycznie także srebrny status w programie lojalnościowym ETOTOMANIA! Oznacza to, że możesz otrzymać minimum 16 freebetów i bonusów w miesiącu o łącznej wartości ponad 1000 zł!

ETOTOMANIA to program lojalnościowy, dzięki któremu Twoja aktywność jest odpowiednio nagradzana. Stawiając zakłady zbierasz punkty, które decydują jakie nagrody odbierzesz w następnym miesiącu. A tych jest multum! Przykładowo dla poziomu srebrnego (co najmniej 350 pkt zebranych w poprzednim miesiącu) otrzymujesz freebety i bonusy o łącznej wartości ponad 500 złotych. Na poziomie złotym zgarniasz oferty codziennie przez cały miesiąc, a ich łączna wartość przekracza 1000 zł!

kupon etoto

Zaloguj się aby dodawać komentarze