Typy i kursy na walkę Popek – Norman Parke przedstawimy właśnie w tym artykule. Co-main event na FAME MMA 13 zapowiada się na bardzo ciekawie. Szczególnie że pomiędzy zawodnikami doszło do zakładu – jeżeli Popek przegra, to musi nawinąć numer o Parke. Jeżeli Stormin okaże się słabszy, to ma wytatuować sobie “I love Popek”. Zobacz zapowiedź walki i sprawdź proponowane typy na Popek – Norman Parke!

fame mma 13 bonusy

Popek – Norman Parke, typy na walkę

Na FAME MMA 13 co-main eventem będzie starcie Normana Parke z Popkiem. Rywalizacja tych zawodników powinna kibicom przynieść dużo emocji, bo to starcie, które na papierze wygląda na bardzo ciekawe. W końcu obaj panowie mają spore doświadczenie w oktagonie. Oczywiście Stormin ma go nieporównywalnie więcej, ale raper również zdążył się już nam pokazać w oktagonie. Norman Parke niemal pod każdym względem, za wyjątkiem warunków fizycznych, jest lepszy od Popka. Czy to sprawi, że wygra tę rywalizację i uniknie tatuażu? Sprawdź nasze typy na Popek – Norman Parke.

Popek – Norman Parke, zapowiedź walki

Kursy na walkę Popek – Norman Parke wskazują na to, że Stormin będzie tutaj ogromnym faworytem. Parke wypada lepiej niż Popek pod kątem przygotowania motorycznego, doświadczenia, czy po prostu samej techniki, co znacząco przemawia na jego korzyść. Jedyny argument na korzyść Popka to fakt, że ten ma lepsze warunki fizyczne. Trzeba jednak podkreślić, że Norman może starać się grać na czas i próbować wypompować Popka. Przy słabej kondycji rapera może się okazać, że jest to świetna taktyka, która zapewni mu zwycięstwo.

Przygotowanie motoryczne tych zawodników może odegrać tutaj kluczową rolę. Typy na walkę Popek – Norman Parke będą wybierane z oferty Betclic. To jedyny, legalny partner FAME MMA, który wystawia zakłady bukmacherskie. Warto się zapoznać z wszystkim, co proponuje ten operator, bo jest kilka zakładów ze sporym value. W zakładach bukmacherskich Betclic za rejestrację z tego linku z kodem VIPFAME odbierzesz także zakład bez ryzyka do 228 PLN, dzięki czemu nie musisz się martwić o wynik meczu!

Popek – Norman Parke, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce Parke - Popek
Betclic
3.00
Popek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.30
Parke
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy (KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja)

Norman Parke pod wieloma względami ma o wiele większe szanse w tym starciu niż Popek. Podczas poprzednich gal FAME MMA widzieliśmy, że często “gra na przeczekanie” i zmęczenie rywala. Szczelna garda mu w tym pomaga. Było to widać m.in. podczas rywalizacji z Don Kasjo. Teraz jednak nie może liczyć tylko na stójkę, gdyż zapewne Popek spróbuje sprowadzić go do parteru, co może skończyć się fatalnie dla Stormina.

Parke dzięki swojemu doświadczeniu powinien wygrać tę rywalizację przed czasem i podobnie uważa bukmacher Betclic. Kurs, który proponuje ten operator to aż 1.75, więc daje nam to spore value i możliwość np. zagrania tego jako podstawa jakiegoś AKO. To dobry typ na Popek – Norman Parke, a dzięki Betclicowi możesz go zagrać bez ryzyka do 228 PLN!

Betclic
1.75
Norman Parke wygra przez KO, TKO, poddanie lub dyskwalifikację

Popek – Norman Parke, kto wygra walkę?

Co-main event FAME MMA 13 powinien przynieść nam sporo emocji. Zastanawiasz się, kto wygra tę walkę? Jeżeli tak, to dobrze się składa. Na papierze większe szanse ma Norman Parke. Wskazują na to kursy bukmacherskie, a także jego doświadczenie i umiejętności. Raper jednak powinien poszukać tutaj swoich szans, jeżeli nie chce, aby ta walka była blamażem. Zapewne spróbuje obalić Stormina i w parterze go pokonać. Czy ta taktyka okaże się skuteczna? Na to pytanie poznamy odpowiedź wieczorem. Teraz jednak typ na Popek – Norman Parke z rynku 1/2 to będzie zwycięstwo Parke.

Betclic
1.30
Norman Parke wygra walkę

Popek – Norman Parke: bez ryzyka do 228 PLN

Razem z bukmacherem Betclic przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny bonus na start. Do odebrania jest zakład bez ryzyka o wartości 228 PLN. Jedyne co musisz zrobić, to zarejestrować się z naszego linku i wpisać kod VIPFAME. Taki zakład możesz wykorzystać w dowolny sposób. Tutaj piszemy o szczegółach:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/betclicfamemma
  2. Podaj kod VIPFAME
  3. Zagraj pierwszy kupon ze stawką do 228 PLN (możesz zagrać za mniej)

Jeżeli wygrasz, to kasa wpada na konto. W przypadku porażki dostaniesz zwrot do 200 PLN (stawka minus podatek). Takim bonusem wystarczy obrócić jednokrotnie i dopiero wtedy można wypłacić środki na swoje konto bankowe.

Typy na Popek – Norman Parke

Typy na Popek – Norman Parke będą skierowane w stronę pierwszego z tych zawodników. Norman Parke powinien tutaj wykończyć rywala przed czasem. Na pewno nie będzie to proste zadanie, ale jednak jego możliwości są o wiele większe niż rywala. Doświadczenie i umiejętności techniczne Stormina są znacznie większe niż Popka. Widać to także po kursach bukmacherskich, które jednoznacznie wskazują właśnie na to, że Parke pokona Popka. Typ na walkę Popek – Norman Parke możesz połączyć też z innymi propozycjami na FAME MMA, które znajdziesz w tym miejscu –> https://zagranie.com/fame-mma-zaklady-bukmacherskie/

Betclic
1.75
Norman Parke wygra przez KO, TKO, poddanie lub dyskwalifikację
stormin - parke typy 26.03.2022
fot. betclic

Zdjęcie: Mateusz Porzucek / PressFocus

FAQ

 
Gdzie obstawiać walkę Popek - Parke?

Walkę Popka z Parke będziesz mógł obstawić w Betclic.

Kto jest faworytem w tej rywalizacji?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Parke!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze