W poprzednim tygodniu mieliśmy niesamowite emocje w europejskich pucharach, a jeszcze większa dawkę adrenaliny od fanów Spurs i Liverpoolu miał jeden z klientów Fortuny. Prezes bukmachera Konrad Komarczuk za pośrednictwem Twittera poinformował, że jeden z klientów wygrał łącznie 2 401 617 zł z czterech postawionych kuponów, a później dołożył jeszcze typ na awans Liverpoolu!

Niesamowite kupony w Fortunie!

Typer rozpoczął od czterech taśm, które łącznie dały taką wygraną. Znalazły się na nich przede wszystkim overowe zakłady na +1,5 gola na średnich kursach. Pojawiła się nawet LOTTO Ekstraklasa i starcie Jagiellonii Białystok z Pogonią Szczecin.

opinie - fortuna

opinie fortuna

opinie o fortunie

fortuna opinie

Tak prezentują się zagrane kupony przez jednego z typerów Fortuny. Trzeba przyznać, że miał sporo szczęścia, ale jednocześnie nie ważne jak, ważne że weszło! Znajdziemy na nich wiele powtarzających się typów, więc widać, że umiejętnie dobrał spotkania.

Jakby tego było mało po wygranej 2,4 mln złotych typer zaatakował zakład na awans The Reds na boiskach Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie Barcelony z Liverpoolem zakończyło się wynikiem 3:0 dla Dumy Katalonii. Taki wynik sprawił, że szanse gospodarzy na awans były minimalne. Do tego podopieczni Jurgena Kloppa zagrali bez dwóch kluczowych piłkarzy – Salah i Firmino pauzowali z powodu kontuzji. W przerwie murawę opuścił również Andy Robertson.

fortuna opinie

Po tak wysokiej wygranej klient Fortuny postanowił zaszaleć i obstawił przeciwko przewidywaniom, czyli na awans LFC po kursie 14.00. Jakby tego było mało – tak ryzykowny zakład zagrał za uwaga 42 900 PLN. Niektórzy nie postawiliby na to 10 złotych. Ostatecznie na Anfield wydarzyły się cuda, a typer wygrał dodatkowe 601 000 PLN. Łącznie w tydzień ograł bukmachera Fortunę na ponad 3 miliony złotych.