Polskie starcie na Allianz Stadium – Juventus vs Sampdoria

fortuna opinie

W sobotę będziemy mieć szeroki wybór proponowanych zdarzeń, jednak rozpoczniemy dzień od sprawdzenia oferty Fortuny i opinii na temat rywalizacji Juventusu z Sampdorią. Będzie to mecz, który wiele osób określa mianem polskiego starcia.

Fortuna opinie – dowiedz się więcej o legalnym bukmacherze

Juventus vs Sampdoria – analiza meczu, kursy główne i Fortuna opinie

Stara Dama to aktualnie jedyna niepokonana drużyna w Serie A. Juventus od początku sezonu idzie jak burza. Na 18 rozegranych rywalizacji odnieśli 16 zwycięstw i dwa remisy. W ostatniej kolejce podzielili się punktami z Atalantą na ciężkim terenie w Bergamo. W czterech poprzednich meczach domowych zachowali czyste konto, a do tego odnosili zwycięstwa. Przed dzisiejszym starciem mogą być w dobrych nastrojach, ponieważ mimo straty punktów, zwiększyli swoją przewagę nad drugim w tabeli Napoli. W wyjściowym składzie Starej Damy po raz kolejny zagra Wojciech Szczęsny. Dla Juve wygląda to na spacerek, szczególnie patrząc na kursy proponowane przez legalnych bukmacherów. Z drugiej strony goście są w całkiem dobrej formie, dlatego być może, nie będzie to tak jednostronne spotkanie.

Sampdoria podejdzie do tego meczu na fali, ponieważ nie przegrali żadnej z ostatnich siedmiu rywalizacji. Dodatkowo w tym czasie odnieśli aż pięć zwycięstw. Bardzo dobrze wygląda linia ofensywna tego zespołu, ponieważ w każdej z kolejnych sześciu rywalizacji trafiali do siatki przynajmniej dwa razy. Według doniesień medialnych w pierwszym składzie Sampy wybiegnie Karol Linetty. Zupełnie inaczej prezentuje się sytuacja Dawida Kowanckiego, który wyraźnie przegrywa rywalizację o miejsce w składzie, a Bartosz Bereszyński zmaga się z urazem. Jak prezentują się kursy główne w ofercie Fortuny i opinie o szansach gości na niespodziankę?

fortuna opinieFaworytem tego meczu jest Juventus. Kurs na zwycięstwo Starej Damy wynosi 1.22. Dla porównania remis – 6.40, a triumf gości aż 15.00.

Opcje zdarzeń dodatkowych w Fortunie i opinie na ich temat

Można powiedzieć, że w dzisiejszym meczu będziemy świadkami starcia dwóch różnych światów. Juventus ma na swoim koncie cztery czyste konta z rzędu przed własną publicznością. Stara Dama jest do bólu wyrachowanym zespołem. Podopieczni Allegriego jak nikt w Europie potrafią zabijać spotkania, a wynik 1:0 jest ich ulubionym. Z drugiej strony mamy Sampdorię, czyli drużynę, która w sześciu ostatnich starciach zdobywała przynajmniej dwie bramki. Ciekawą propozycją w ofercie bukmacherów jest tutaj typ na wygraną Juve, a przy okazji under -3,5 gola. Kurs takiego zdarzenia to 1.94.

  • 1/-3,5 gola – 1.94

W pięciu z sześciu ostatnich rywalizacji tych drużyn padł wynik +2,5 gola. W poprzednim sezonie Sampdoria wygrała na swoim boisku 3:2, a Juventus u siebie zrewanżował się zwycięstwem 3:0. Sampa w każdym z ostatnich pięciu meczów wyjazdowych trafiała do siatki. W czterech z pięciu rywalizacji wyjazdowych padł wynik +2,5 gola.

  • +2,5 gola – 1.61

Juventus od początku tego sezonu ligowego stracił zaledwie 10 bramek. Stara Dama ma średnią poniżej jednego wpuszczonego gola na mecz. Wojciech Szczęsny otwiera klasyfikację czystych kont. W czterech ostatnich starciach domowych zachowali czyste konto. Juve poprzedni raz wyciągało piłkę z siatki w meczu na swoim boisku w Serie A – 3 listopada. Kursy bukmacherów, że zachowają czyste konto w Fortunie wahają się w granicach – 1.57.

  • BTTS (nie) – 1.57