Polskie Nagrody Bukmacherskie 2022 by Zagranie rozdane! Najlepi bukmacherzy 2022

nagrody bukmacherskie

Na wtorkowej gali, która odbyła się w Amsterdamie, poznaliśmy wyniki plebiscytu Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie”. Na gali bukmacherzy otrzymali wyróżnienia w dziesięciu kategoriach. Kilka z nich były oczywiste, a niektóre to niespodzianki. Zobacz, którzy bukmacherzy byli najlepsi w poszczególnych kategoriach.

Polskie Nagrody Bukmacherskie 2022

Tak samo, jak w ubiegłym roku, tak i tym razem firma Better Collective, którą w Polsce reprezentuje Zagranie.com, analizowała rynek bukmacherski i dane dotyczące zakładów nie tylko z naszego kraju, ale także Danii, Grecji, Rumunii, czy Szwecji. Dzięki nagrodom polscy gracze mogli wybrać odpowiednie rzeczy pod siebie, a jest to możliwe przez różnorodne kategorie. Nagrody są rozdawane w przejrzysty sposób, a zwycięzcy wyłaniani na podstawie danych zbieranych z całego rynku, opinii graczy i różnych testów. Bukmacherzy, którzy wygrali w tym roku, byli bezkonkurencyjni w swoich dziedzinach. Nie wygrali tylko hegemonii, bo mamy też kilka niespodzianek. Przejdźmy zatem do poznania najlepszych operatorów!

najlepsi bukmacherzy

Nagroda najlepszego bukmachera w Polsce trafiła w ręce Superbetu, co może być pewnym zaskoczeniem, bo przed rokiem wygrał STS. Ten najlepiej wypadł w głosowaniu graczy i otrzymał jeszcze inne nagrody – “najlepsze opcje płatności” oraz “najlepsze wrażenia użytkownika”. Superbet był bezkonkurencyjny także w kategorii “najlepsza obsługa klienta”. Z kolei Betclic był wyróżniony za “najlepsze kursy tenisowe”, a także “najlepsza oferta rynków”. Nagroda za “najlepsze kursy piłkarskie” powędrowała do Noblebet, a za “najlepszą ofertę powitalną” do Fuksiarza. Wyróżniony został także Totalbet, który zwyciężył w kategorii “najlepsze oferty lojalnościowe”. Na nagrody bardzo duży wpływ miał bonusy bukmacherskie dla nowych i stałych graczy.

Zwycięzcy we wszystkich kategoriach

Kategoria Zwycięzca
NAJLEPSZE KURSY PIŁKARSKIE Noblebet
NAJLEPSZE KURSY TENISOWE Betclic
NAJLEPSZA OFERTA RYNKÓW Betclic
NAJLEPSZA OBSŁUGA KLIENTA Superbet
NAJLEPSZE METODY PŁATNOŚCI STS
NAJLEPSZE WRAŻENIA UŻYTKOWNIKA STS
NAJLEPSZE OFERTY POWITALNE Fuksiarz
NAJLEPSZE OFERTY LOJALNOŚCIOWE TOTALbet
NAJLEPSZY BUKMACHER W POLSCE Superbet
NAJLEPSZY BUKMACHER W POLSCE — WYBÓR GRACZY STS

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

Ceremonia wręczenia nagród

Oficjalna ceremonia rozdania nagród miała miejsce w Amsterdamie 06 lipca. Tego dnia uhonorowano najlepszych bukmacherów z Polski, Grecji, Rumunii, Szwecji i Danii.

bukmacherzy rozdanie nagród

Zaloguj się aby dodawać komentarze