Polskie Nagrody Bukmacherskie 2021 by Zagranie! Czas poznać najlepszych bukmacherów!

nagrody bukmacherskie zagranie

Już jutro (28.09) w Amsterdamie odbędzie się plebiscyt Polskie Nagrody Bukmacherskie 2021 organizowany przez Better Collective we współpracy z Zagranie.com! Celem tego wydarzenia jest wyłonienie najlepszych polskich bukmacherów w kilku istotnych kategoriach. Dowiedz się więcej na temat oficjalnej ceremonii, poznaj wszystkie kategorie i bądź na bieżąco z rezultatami omawianego plebiscytu. Polskie Nagrody Bukmacherskie 2021 by Zagranie czas start!

Polskie Nagrody Bukmacherskie 2021

Dla nas i dla naszego portalu gracze i obstawiający zakłady sportowe są w centrum wszystkiego, co robimy. Dostarczamy rzetelne i sprawdzone informacje nt. polskich zakładów bukmacherskich oraz pomagamy w dokonaniu najlepszego wyboru dla ich potrzeb. Stworzony plebiscyt ma za zadanie wzmocnić ten przekaz i nagrodzić najlepszych polskich bukmacherów. Kategorie, które się w nim znalazły, są określane po dokładnych badaniach rynku. To pozwala nam dotrzeć do sedna tego, czego chcą obstawiający w Polsce, w jaki sposób podejmują decyzje zakupowe i na jakich czynnikach zależy im przy wyborze bukmachera.

Proces przyznawania nagród jest w pełni przejrzysty, a wszystkie wyniki są oparte na danych, które są wynikiem wielu miesięcy gromadzenia informacji na każdym rynku. Przeprowadzone szeregi badań i obserwacji wyłoniły najlepszych bukmacherów w poszczególnych kategoriach. Laureatów poznamy 28. września 2021 roku.

kateogrie nagrody bukmacherske

Kategorie Polskich Nagród Bukmacherskich

Po dokładnej analizie rynków, rozmowach z ekspertami oraz przede wszystkim z graczami i naszymi użytkownikami wyłoniliśmy 10 kategorii. Dwie z nich można nazwać najważniejszymi, ale każda z nich jest bardzo istotna, ponieważ wpływa ona na końcową ocenę danego bukmachera. Po ceremonii rozdania nagród poinformujemy o tym, którzy bukmacherzy okazali się najlepsi w poszczególnych kategoriach. A oto one:

  1. NAJLEPSZE KURSY PIŁKARSKIE
  2. NAJLEPSZE KURSY TENISOWE
  3. NAJLEPSZA OFERTA RYNKÓW
  4. NAJLEPSZA OBSŁUGA KLIENTA
  5. NAJLEPSZE OPCJE PŁATNOŚCI
  6. NAJLEPSZE WRAŻENIA UŻYTKOWNIKA
  7. NAJLEPSZE OFERTY POWITALNE
  8. NAJLEPSZE OFERTY LOJALNOŚCIOWE
  9. NAJLEPSZY BUKMACHER W POLSCE
  10. NAJLEPSZY BUKMACHER W POLSCE — WYBÓR GRACZY

Ceremonia rozdania nagród

Oficjalna ceremonia rozdania nagród odbędzie się w Grand Hotel Krasnapolsky w Amsterdamie 28 września. Better Collective tego dnia uhonoruje jeszcze najlepszych bukmacherów z innych krajów: Grecja, Rumunia, Szwecja i Dania. Wieczór poprowadzi były wybitny piłkarz Liverpoolu i reprezentacji Holandii Dirk Kuyt. Zawodnik ten występował Mistrzostwach Świata 2006, 2010 oraz 2014, a także na Mistrzostwach Europy 2008 i 2012. W roku 2005 założył własną fundację, Dirk Kuyt Foundation, która wspiera osoby z niepełnosprawnościami poprzez organizację wydarzeń, zbiórek pieniędzy i programów wspomagających aktywny udział niepełnosprawnych zawodników w sporcie.

Na naszej stronie Zagranie.com poinformujemy o tym, które zakłady bukmacherskie zostały uhonorowane w poszczególnych kategoriach oraz przekażemy informację odnośnie tego, który bukmacher został najlepszym polskim bukmacherem 2021!

Zaloguj się aby dodawać komentarze