Wydarzeń sportowych jak na lekarstwo, ale od czego mamy zakłady na inne dziedziny życia? Doszło do tego, że możemy zakładać się prawie o wszystko i ja to postaram się wykorzystać. Podmiotem mojej analizy będzie Marek Buzanowski, który znany jest bardziej pod ksywą “polski Messi”. Dalej nie? No to zdecydowanie prościej, facet od żonglowania papierem toaletowym. Wielu z nas już zna ten filmik, w którym rozwalił telewizor, a wszystko zostało skwitowane przez żonę tego pana. Użyła bardzo niecenzuralnych słów, dzięki czemu facet stał się gwiazdą w “internetach”. Ja, w swojej analizie, będę analizować ile wyświetleń na Youtube będzie miał ten filmik.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Turbokozak “Polski Messi” – liczba wyświetleń do 10.04.2020r. godz. 20:00

08.04.2020r. godz. 23:00

Zacznijmy może od tego, że filmik ten zrobił wielkie show w mediach społecznościowych. Wszystko przez niesamowitą złość żony i użycie przez nią wielu niekulturalnych słów w kierunku swojego faceta. Filmik wyciekł do internetu tylko dlatego, że nasz bohater przesłał go do swoich dwóch kumpli. Film od razu stał się hitem internetu, który na początku mocno śmieszył każdego, który go zobaczył. Po pewnym czasie doszedł głos rozsądku i zauważano nieprawidłowości w funkcjonowaniu kobiety. Wtedy zrobiło się wielkie “boom” i rozbrzmiała wielka dyskusja na temat tego zachowania. Film był szeroko komentowany również przez wpływowych ludzi świata sportu, a najbardziej zadbał o to Bartek Ignacik.

Bartek Ignacik to dziennikarz C+, który jest również prowadzącym programu Turbokozak. Zapewne wielu, jak nie wszystkim, fanom piłki jest on dobrze znany. Zaproszeni piłkarze czy gwiazdy innych dyscyplin są zapraszani po to, by sprawdzić swoje umiejętności w różnych konkurencjach piłkarskich. Mamy tam m. in. rzuty karne, wolne, rożne, sytuacje sam na sam czy obijanie poprzeczki. Są jeszcze inne konkurencje, ale nie o to chodzi.

Betfan umożliwia nam zakład “TAK” lub “NIE”, a wszystko przy linii 900.000 wyświetleń do 10 kwietnia. Osobiście uważam, że ta linia nie zostanie przekroczona, choć może być na styk i to bardzo. Zdaję sobie sprawę, że jest kwarantanna i ludzie siedzą w domach, ale nie zapomnijmy, że zbliżają się święta i jest wzmożona aktywność, jeśli chodzi o zakupy, sprzątanie i różne inne rzeczy. Pogoda też sprzyja, dlatego mimo wszystko, ludzie korzystają z niej na krótkie spacery czy drobne przejażdżki. Wiele osób zobaczyła też to program od razu w TV, dlatego część fanów tego programu także odpada.

Obecnie liczba wyświetleń to około 390 tys. i biorąc pod uwagę, że do rozliczenia zakładu zostało mniej niż 74 godziny, to może być ciężko osiągnąć 900 tys. Średnio wychodzi na to, że na godzinę możemy spodziewać się 6,8 tys wyświetleń, ale pamiętajmy, że w nocy to będzie to niewielka liczba. Obserwowałem liczbę wyświetleń około 15:30 do 17:30 i było to zaledwie 10 tys wyświetleń, co zdecydowanie mieści się w średniej. Nieco gorzej sytuacja wygląda teraz, bo zapowiada się około 10 tys wyświetleń w godzinę, ale to wszystko odrobi się w nocy i rano. Nie zapomnijmy, że też wielki “fejm” przechodzi i aktywność przy tym filmiku będzie maleć. Zwłaszcza, ze turbokozak nie ma wielu wyświetleń. Dla przykładu Michał Żewłakow zrobił 182 tys wyświetleń w tydzień.

Zdaję sobie sprawę, że występ Marka ogląda wiele osób, które niewiele mają wspólnego ze sportem. Oglądają to po prostu dla popularnej “beki”. Na pewno ktoś będzie wrzucał też na swoje profile w social media, ale nie każdego to interesuje. Bardziej interesujące są statystyki zachorowań na COVID19. Myślę, że trzeba podejść do tego na spokojnie, na inne wydarzenia na Youtube też były wystawiane duże linie, też rosło, ale sława w necie przemija szybko. Zdaję sobie sprawę, że można to nabijać w jakiś sposób, ale bez przesady. Spodziewam się wyniku na styku, a więc kurs 2,10 daje nam naprawdę niezłe value i uważam, że trzeba z tego skorzystać. Ja próbuję dość mocniej, ale można próbować lżej.

Moja propozycja: 899.999 i poniżej? TAK

Kurs: 2,10

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Turbokozak typy