STS jest liderem polskiego rynku zakładów bukmacherskich z największymi udziałami. Firma w ostatnim czasie poinformowała o planach ekspansji na rynki międzynarodowe, a teraz ma szansę na wyróżnienie w prestiżowej nagrodzie!

STS z  szansą na nagrodę

Polski bukmacher STS w lutym rozpoczął swoje plany ekspansji na rynki zagraniczne. Firma Mateusza Juroszka w poprzednim roku została nominowana do nagrody SBC Awards w kategorii “Retail Bookmaker of the Year”. Ostatecznie nie udało się wywalczyć statuetki, jednak co się odwlecze to nie uciecze. W tym roku STS będzie miał kolejną szansę na taki tytuł, jednak zanim to nastąpi – jest wcześniejsza szansa na pierwsze „trofeum” dla polskiego bukmachera.

Tym razem chodzi o nagrodę EGR Marketing & Innovation Awards, która nagradza najbardziej innowacyjnych i kreatywnych bukmacherów w branży.

Konkurencja do wywalczenia tej statuetki jest ogromna. Wystarczy wspomnieć, że rywalami polskiego bukmachera STS będą takie firmy jak: Pinnacle, Betsson Group, William Hill, Sky Betting & Gaming, The Stars Group.

Polski bukmacher jest nominowany w dwóch kategoriach:

  • Marka roku
  • Marketingowa kampania bukmacherska

W poprzednim roku pierwszy tytuł zgarnął: Leo Vegas, a w drugim najlepsze było: Sky Betting & Gaming. Właśnie ta druga firma będzie rywalem STS’u w obu kategoriach!