Polska – Włochy: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.09.2023

Polscy siatkarze po zdobyciu punktu

Gdzie oglądać Polska – Włochy? Polska siatkówka ponownie może okazać się najlepszą, a to za sprawą finałowego meczu Mistrzostw Europy, w którym to zmierzymy się z reprezentacją Włoch. Do oglądania tego starcia chyba nie trzeba przesadnie namawiać, zaś z pewnością warto wiedzieć, gdzie i w jaki sposób będzie można je zobaczyć. Właśnie na te pytania odpowiemy w poniższym tekście, zatem zapraszam do zgłębienia jego szczegółów.

Polska – Włochy, transmisja na żywo w TV

Reprezentacja Polski po pokonaniu Słowenii 3:1 znów znalazła się bardzo blisko siatkarskiego raju i już 16. września 2023 roku zmierzy się w wielkim finale Mistrzostw Europy! Naszymi rywalami będą Włosi, którzy w półfinale nie dali żadnych szans Francji i zwyciężyli 3:0. Spotkanie to zapowiada się niesłychanie ciekawie i na pewno każdy kibic posiadający wolny wieczór zechce obejrzeć je na żywo! W telewizji transmisję znajdziemy w TVP Sport i Polsat Sport, a jej początek datowany jest na godzinę 21:00.

Polska – Włochy: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli w trakcie trwania spotkania Polska – Włochy nie będziecie mieli dostępu do telewizji, to nic straconego! Coraz częściej najważniejsze mecze i wydarzenia sportowe transmitowane są w Internecie, w formie tak zwanych streamów online. W przypadku finału Mistrzostw Europy, będziemy mogli skorzystać chociażby z transmisji u legalnego bukmachera, jakim jest STS. Jeżeli wcześniej nie oglądaliście spotkań w STS TV, to służę pomocą i wyjaśniam, jak zdobyć dostęp do takiej transmisji:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca, klikając w link –> https://zagranie.com/goto/sts
  2. Obstaw dowolny zakład. Transmisja z meczu będzie dostępna w sekcji STS TV lub zakłady live przy ofercie na mecz.
  3. Oglądaj mecz Polska – Włochy od godziny 21:00.

Gdzie oglądać Polska – Włochy?

Jak więc widzicie, finał Mistrzostw Europy w siatkówce będzie szeroko dostępny i będzie można obejrzeć go z kilku źródeł. Na koniec warto również wspomnieć o aplikacji mobilnej bukmachera STS, z poziomu której również będzie można oglądać Polska – Włochy na żywo i za darmo! Polecam zapoznać się z pozostałymi transmisjami bukmacherów, bo tam również znajdziecie szereg ciekawych spotkań. Powodzenia i wielu emocji, oraz oczywiście wygranej naszej kadry!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze