Polska – Węgry: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 15.11.2021

Lewandowski w meczu Polski

Już dzisiaj Polacy rozegrają ostatni mecz w kwalifikacjach do mistrzostw świata. Tym razem Biało-Czerwoni zmierzą się z Węgrami, a mecz jest dość ważny. Nasi rodacy nie mają bowiem jeszcze zapewnionego rozstawienia w barażach. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz tych drużyn i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV oraz streamie online.

Polska – Węgry – gdzie oglądać dzisiaj?

Polska zagra dzisiaj z Węgrami w kwalifikacjach do mistrzostw świata. Nasi rodacy na papierze wyglądają na faworytów i powinno mieć to też przełożenie na boisko. Wiemy jednak, że Polacy zagrają bez Roberta Lewandowskiego, swojej największej gwiazdy. Gdzie więc obejrzeć mecz tych drużyn? Czy stream online z meczu Polska – Węgry będzie za darmo? Na te pytania odpowiedź znajdziesz niżej!

Polska – Węgry: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo spotkanie Polski z Węgrami? Tutaj odpowiedź jest prosta, bowiem mecz bez żadnych opłat pokaże TVP SPORT – zarówno w TV, jak i online. To jedyna stacja, która będzie transmitować starcie tych ekip za darmo.

Polska – Węgry: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Oprócz TVP SPORT istnieje także inna możliwość, żeby obejrzeć spotkanie tych ekip. Tutaj pomoże nam Fuksiarz, z którym ściśle współpracujemy. Dzięki temu nasi czytelnicy mogą dostać dostęp na 30 dni do Polsat Box Go bez płacenia za niego. Tutaj dokładna instrukcja:

  • załóż konto z linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  • wpisz kod promocyjny do Fuksiarza, który brzmi: ZAGRANIE
  • wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  • na e-mail dostaniesz 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go
  • pobierz TV i oglądaj na nim mecz

polsat box voucher od fuksiarza

Polska – Węgry: stream na żywo online

Z kodem promocyjnym do Fuksiarza możesz odebrać bonusy, a także obejrzeć online to spotkanie w przeglądarce oraz w aplikacji mobilnej. Pamiętaj, że bukmacher dla nowych klientów ma prawdziwy cashback, z którym część środków wraca Ci na konto i możesz nimi dalej grać.

Polska – Węgry: zapowiedź meczu

Polacy w starciu z Węgrami są uważani za mocnych faworytów. Nie dość, że zagramy u siebie, to jeszcze kadrowo wyglądamy znacznie lepiej niż rywale. Potwierdzają to także kursy wystawione przez bukmacherów. Pamiętaj, że z kodem promocyjnym do Fuksiarza możesz odebrać ciekawe bonusy na start.

Zdjęcie: Pawel Andrachiewicz / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Polska - Węgry?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w TVP SPORT.

O której Polska zagra z Węgrami?

Mecz Polski z Węgrami zaplanowany został na godzinę 20:45!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze