Czas na drugie spotkanie Biało-Czerwonych podczas tej przerwy reprezentacyjnej. Tym razem rywalem zawodników Jerzego Brzęczka będzie Austria. Jak zakończy się spotkanie na szczycie grupy G, a także gdzie oglądać i obstawiać? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w naszym tekście na podstawie analizy oferty bukmacherów.

Porównanie ofert bukmacherów

Na początek sprawdźmy, kto ma najlepsze kursy na to spotkanie, czyli gdzie warto obstawiać!

[table id=38 /]

Fortuna totalnie zdominowała rynki główne w tym spotkaniu. Wszystkie kursy, które są dostępne w ofercie 1X2 są najlepsze właśnie u tego operatora. Przynajmniej w momencie, gdy powstawał ten tekst.

Gdzie oglądać – Polska vs Austria – zakłady bukmacherskie

Spotkanie reprezentacji Polski z Austrią będzie dostępne dla klientów zakładów bukmacherskich, ale również w ogólnopolskiej telewizji na kanałach Polsatu oraz TVP. Jeśli chcecie obejrzeć ten mecz na swoich smartfonach, to można wykorzystać stronę sport.tvp.pl, albo założyć konto u bukmacherów STS/Fortuna, ściągnąć aplikację mobilną i odpalić mecz Live.

Specjalne promocje na mecz reprezentacji Polski z Austrią + opinie o BETFAN

Najciekawszą promocję na rynku na mecz reprezentacji Polski z Austrią przygotował STS. Największy z polskich bukmacherów zaoferował klientom możliwość typowania tego starcia bez ryzyka. Wystarczy, że założycie konto z kodem: ZAGRANIE, a następnie pierwszy z waszych kuponów będzie z gwarantowanym zwrotem. Jeśli zakład zakończy się niepowodzeniem, to klienci STS otrzymają pieniądze z powrotem na swoje konto depozytowe, po odjęciu podatku.

W ofercie BETFAN klienci tego bukmachera znajdą możliwość wykorzystania Radaru 365, czyli promocji, która codziennie dostarcza coś nowego i można być praktycznie pewnym, że podobnie będzie w tym przypadku.