Gdzie oglądać mecz Polska – USA? Odpowiedź poznasz w poniższym tekście. Już dzisiaj czeka nas kolejne starcie Biało-Czerwonych w mistrzostwach świata w siatkówkę. Ostatnie dwa mecze naszych rodaków to gładkie zwycięstwa 3:0. Jak będzie tym razem? W końcu rywal jest o wiele trudniejszy, o czym trzeba pamiętać.  Czy nasi rodacy raz jeszcze wygrają?

Gdzie oglądać mecz Polska – USA za darmo? Możesz to zrobić m.in. w Polsat Box Go, a niżej piszemy o tym, co trzeba zrobić, żeby dostać darmowy voucher, który rozdaje Fuksiarz. Warto się tym zainteresować, ponieważ dzięki temu będziesz mógł obejrzeć, jak poradzą sobie Biało-Czerwoni!

  1. Załóż konto z TEGO linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Polsat Box Go
  6. Odbierz voucher i aktywuj go na stronie Polsatu

Fuksiarz, polsatbox

Polska – USA, transmisja na żywo w TV

Chcesz wiedzieć, gdzie oglądać transmisję na żywo w TV z meczu Polska – USA? Będzie to możliwe zarówno na TVP 1, jak i w Polsat Box Go, które posiada swoją aplikację na telewizory. Możliwości jest kilka i warto wybrać odpowiednią dla siebie. 
 
Oglądaj na żywo w Polsat Box Go!

Polska – USA: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiesz, gdzie będzie dostępny stream online z meczu Polska – USA, to zobacz jeszcze, co wiadomo o tym spotkaniu. Nasi rodacy dotychczas na mistrzostwach świata stoczyli tylko dwa boje – oba były wygrane po 3:0. Najpierw ograli Bułgarię, a później rozprawili się z Meksykiem. Stany Zjednoczone w tym czasie zanotowały podobny wynik, więc tutaj w bezpośrednim starciu będzie toczyć się walka o wyjście z pierwszego miejsca. 

Gdzie oglądać Polska – USA?

Gdzie oglądać Polska – USA? Stream online z meczu Biało-Czerwonych ze Stanami odpalisz na stronie internetowej Polsatu, w aplikacji mobilnej na telefony i tablety z systemem Android lub iOS, a także w aplikacji na TV z Smart TV. Możliwości masz kilka i warto rozważyć korzystanie z nich. 

Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Polska - USA?

Spotkanie Polski z USA możesz obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Polska zagra z USA?

Polska zmierzy się z USA już o godzinie 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze