Polska – Ukraina: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.06.2024

Jakub Piotrowski, Nicola Zalewski

Gdzie oglądać mecz Polska – Ukraina? W piątkowy wieczór dojdzie do towarzyskiego meczu Polski z Ukrainą w ramach przygotowań do Euro 2024. Jeżeli chcesz obejrzeć to starcie, przeczytaj poniższy artykuł i zobacz, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Polska – Ukraina, transmisja na żywo w TV

Mecz Polski z Ukrainą rozegrany zostanie 7 czerwca o godzinie 20:45, a jego areną będzie Stadion Narodowy. Zdaniem bukmacherów należy oczekiwać tutaj niezwykle wyrównanego pojedynku, ponieważ oba zespoły prezentują bardzo podobny poziom, Obie ekipy jadą na Euro 2024, więc mecz ten powinny potraktować jako istotną część przygotowań do turnieju. Jeśli chcesz obejrzeć ten pojedynek, jego transmisja TV będzie dostępna w TVP 1.

Kursy na wygraną lub remis w meczu Polska - Ukraina
Superbet
1
2,60
X
3,20
2
2,65
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Polska – Ukraina: transmisja i stream online za darmo

Starcie to obejrzysz też w apce mobilnej lub na stronie internetowej TVP Sport, gdzie dostępne są najważniejsze wydarzenia nadawane przez tę stację w formie streamu online. Jeśli natomiast chcesz mieć bogaty wybór meczów do oglądania w internecie, sprawdź ofertę transmisji u bukmacherów.

Gdzie oglądać Polska – Ukraina?

Polska – Ukraina obejrzysz w TVP. Jeżeli trzymasz kciuki za Biało-Czerwonych i nie masz jeszcze konta w Superbet, możesz założyć konto z kodem ZAGRANIE i zagrać typ na brak porażki Polski po kursie 150,00! Obstaw kupon SOLO z typem na wygraną Polski lub remis za 2 PLN lub więcej, a jeśli trafisz, otrzymasz 300 PLN bonusu! Gorąco zachęcam do udziału w promocji i kibicowania Polakom. Pamiętaj też o typach na Euro 2024, które będą regularnie dodawane na Zagranie.com.

Polska - Ukraina promocja Superbet kod ZAGRANIE

Obrazek w tle: fot. Marcin Karczewski / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze