Polska – Turcja: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.06.2024

Piotr Zieliński, Jakub Kiwior

Gdzie oglądać mecz Polska – Turcja? W poniedziałkowy wieczór odbędzie się towarzyski mecz pomiędzy Polską a Turcją. Jeżeli szukasz transmisji oraz streamu online tego starcia, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie oglądać go w TV oraz internecie.

Polska – Turcja, transmisja na żywo w TV

Pojedynek pomiędzy Polską a Turcją rozegrany zostanie w poniedziałek 10 czerwca 2024 o godzinie 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Będzie to ostatnia próba obu zespołów przed rozpoczęciem Euro 2024, a zdaniem bukmacherów szanse na wygraną są raczej wyrównane z delikatnym wskazaniem na Polaków. Jeśli chcesz obejrzeć ten pojedynek w TV, jego transmisję znajdziesz w TVP 1.

Kursy na wygraną lub remis w meczu Polska - Turcja
Superbet
1
2,35
X
3,40
2
3,10
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Polska – Turcja: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten możesz obejrzeć również w formie streamu online, który dostępny będzie w apce mobilnej oraz na stronie internetowej TVP Sport. Znajdziesz tam wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe nadawane przez tę stację w telewizji. Zachęcam ponadto do sprawdzenia, jak oglądać mecze live za darmo u dostępnych w Polsce bukmacherów.

Gdzie oglądać Polska – Turcja?

Mecz Polska – Turcja możesz obejrzeć w TVP. Jeśli natomiast chcesz obstawić ten pojedynek u bukmachera, zachęcam do skorzystania ze specjalnej promocji dla nowych graczy w Superbet. Zarejestruj się z użyciem naszego kodu ZAGRANIE, wpłać depozyt na minimum 50 PLN i zagraj typ na brak porażki Polski za przynajmniej 2 PLN, a jeśli trafisz, otrzymasz 300 PLN bonusu! W praktyce obstawiasz taki typ po kursie 150,00! Pamiętaj też, że na naszym portalu znajdziesz typy na Euro 2024, które rusza już 14 czerwca! Życzę miłego oglądania i samych zielonych kuponów.

Bonus 300 PLN Polska - Turcja Superbet ZAGRANIE

Obrazek w tle: fot. Tomasz Jastrzebowski / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze