Gdzie oglądać mecz Polska – Szwecja? Sporo osób zastanawia się, czy będzie transmisja w TV lub stream online z tego starcia. Właśnie o tym piszemy niżej, bo dzisiaj czeka nas hitowe starcie z udziałem Polaków. Nasi rodacy zmierzą się ze Szwecją, a stawką jest awans do mistrzostw świata. Biało-Czerwonych czeka trudna przeprawa, czy uda się im wywalczyć swoje miejsce na mundialu?

baner od fuksiarza na polsat box go
fot. fuksiarz

Polska – Szwecja, gdzie oglądać

Polacy dzisiaj zagrają kluczowe spotkanie ze Szwecją w finale baraży. Stawka jest bardzo duża, bo jest nią awans na mistrzostwa świata. Biało-Czerwoni zagrają na własnym stadionie, co jest sporym atutem dla nas.

Szwedzi jednak pokazywali wiele razy, że potrafią grać ofensywny futbol. Na pewno nie są na przegranej pozycji i można spodziewać się dobrego widowiska tutaj, ale nie będzie to jednak proste starcie dla żadnej z ekip.

Polska – Szwecja, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Polska – Szwecja w TV? Spotkanie tych drużyn będzie puszczone w kilku miejscach, w tym w ogólnodostępnej telewizji. Transmisję znajdziesz w TVP SPORT, Polsat Sport, a także w Polsat Box Go. Możliwości jest więc sporo, a niżej Ci pokażemy, jak odebrać voucher do Polsat Box Go i oglądać to starcie niezależnie od tego, gdzie jesteś! W tym momencie sprawdź nasze typy na Polska – Szwecja! Darmowa analiza z kursami!

Polska – Szwecja, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Polska – Szwecja? Będzie to możliwe w TVP 1, a także na stronie TVP SPORT. Inną opcją jest jednak Polsat Box Go, które świetnie działa w aplikacji mobilnej. Krok po kroku tutaj pokażemy Ci, jak odebrać voucher do Polsat Box Go:

  1. Zarejestruj się w tym miejscu: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza

Po odebraniu voucheru do Polsat Box Go wystarczy go wykorzystać na stronie Polsatu. To wszystko co musisz zrobić, żeby oglądać mecz Polska – Szwecja za darmo. W Fuksiarzu kod promocyjny da Ci także ciekawe bonusy na start!

Polska – Szwecja, transmisja online

Warto podkreślić, że transmisja online z meczu Polska – Szwecja będzie pokazywana także w aplikacji na smartfony od Polsat Box Go. Ta jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android oraz iOS, czyli dwa zdecydowanie najpopularniejsze na świecie. Tym samym każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie!

Polska – Szwecja, szanse na zwycięstwo

Transmisja online ze spotkania Polska – Szwecja to jedno, ale warto jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie na tę rywalizację przygotowali operatorzy. W ich ofercie można znaleźć interesujące zakłady na rynek 1X2:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 09:59.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Polska - Szwecja?

Mecz Polski ze Szwecją będziesz mógł obejrzeć w TVP Sport i Polsat Box Go.

O której Polska zagra ze Szwecją?

Polska zagra ze Szwecją już o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze