Gdzie oglądać mecz Polska – Szkocja? Jeżeli zastanawiasz się nad tym, to dobrze się składa, bo właśnie to tłumaczymy niżej. Zamiast barażowego spotkania czeka nas dzisiaj rewanżowe starcie z udziałem Biało-Czerwonych. Nasi rodacy zmierzą się z wyspiarzami, a trener Michniewicz będzie miał okazję sprawdzić w boju kilku zawodników.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1600 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska – Szkocja, gdzie oglądać

Polacy dzisiaj zagrają sparing ze Szkocją, co jest świetną okazją dla Michniewicza do sprawdzenia kilku rozwiązań taktycznych. Na pewno nasi rodacy wcale nie są faworytami w tym starciu, ale wynika to głównie z faktu, że nie zagrają na 100 procent swoich możliwości, bo za kilka dni mają ważne spotkanie w barażach.

Szkoci do tego będą u siebie, bo mecz odbędzie się na Hampden Park w Glasgow. To argumenty, które mocno przemawiają za nimi. Widać to m.in. po kursach bukmacherskich. Warto będzie sprawdzić, gdzie oglądać mecz Polska – Szkocja, ponieważ na papierze wygląda to na ciekawe starcie!

Polska – Szkocja, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Polska – Szkocja w TV? Spotkanie tych drużyn będzie puszczone w kilku miejscach, w tym w ogólnodostępnej telewizji. O jakich kanałach dokładnie mowa?

  • Polsat Sport Premium 1,
  • TVP 1,
  • TVP Sport.

Polska – Szkocja, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Polska – Szkocja? Będzie to możliwe w TVP 1, a jeżeli nie masz dostępu do kanałów telewizyjnych, to możesz odpalić to starcie w przeglądarce. Pamiętaj też, że jeżeli chcesz zwiększyć emocje z kibicowania Polakom, to oprócz typów bukmacherskich warto zainteresować się także bonusami od bukmacherów. W STS możesz np. grać bez ryzyka do 234 PLN. Jak zdobyć taki prezent?

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj wybrany przez siebie kupon
  4. W przypadku porażki dostaniesz zwrot do 234 PLN

Polska – Szkocja, transmisja online

Warto podkreślić, że transmisja online z meczu Polska – Szkocja będzie pokazywana także w aplikacji na smartfony od TVP SPORT. Możliwości, aby obejrzeć to starcie będzie więc sporo. Do tego jeszcze trzeba pamiętać, że obstawiając z typami bukmacherskimi będziesz miał większe emocje z oglądania. To również kwestia, której warto się bliżej przyjrzeć, bo nic Cię to nie kosztuje, a możesz zgarnąć fajne rzeczy!

Polska – Szkocja, szanse na zwycięstwo

Transmisja online ze spotkania Polska – Szkocja to jedna kwestia, ale skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Polaków, to warto jeszcze, żebyś zerknął na kursy dostępne u bukmacherów. Jak widać, te są bardzo wyrównane i można złapać spore value.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 26 maja 2022 10:02.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Polska - Szkocja?

Spotkanie Polski ze Szkocją będziesz mógł obejrzeć w TVP SPORT oraz w Polsat Sport.

O której Polska zagra ze Szkocją?

Polska zagra ze Szkocją o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze