Polska – Słowenia: bonus 400 zł za wygraną Polski od STS

Polska radość

W czwartek o 18:00 dojdzie do półfinałowej potyczki mistrzostw Europy siatkarzy, w której zmierzą się ze sobą ekipy Polski i Słowenii. Bukmacher STS przygotował specjalną promocję na ten mecz, w której ramach możesz zagrać typ na wygraną Polski po kursie 200,00. Jak to możliwe? Sprawdź to, czytając niniejszy artykuł.

Promocja Polska - Słowenia STS banner dół

Kurs 200,00 na wygraną Polski ze Słowenią w półfinale siatkarskich ME

Nadchodzący mecz reprezentacji Polski, której rywalem będzie Słowenia, zapowiada się niezwykle emocjonująco. Stawką tego starcia będzie bowiem występ w meczu o złoty medal mistrzostw Europy. Słoweńcy ostatnio pokonali wprawdzie Polskę 3-0 w meczu Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, lecz zdaniem bukmacherów to właśnie Biało-Czerwoni są tutaj faworytami. Jeśli sądzisz, że Polska zdoła wygrać półfinał ME i pokona Słowenię, a przy okazji nie masz jeszcze konta w STS, możesz zagrać o 400 PLN bonusu, korzystając ze specjalnej promocji!Jak to uczynić? Sprawdź:

  1. Załóż konto z kodem ZAGRANIE
  2. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
  3. Zagraj kupon SOLO lub AKO, na którym będzie typ na wygraną Polski ze Słowenią
  4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  5. Jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany, otrzymasz 400 PLN bonusu!
  6. Akcja łączy się z zakładem bez ryzyka!

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, przeczytaj regulamin promocji.

Promocja Polska - Słowenia STS banner góra

Dlaczego warto skorzystać z tej oferty? Jest ona bardzo atrakcyjna, ponieważ kurs na wygraną Polaków w zwykłej ofercie STS wynosi 1,32, zaś w ramach opisanej wyżej promocji możesz taki zakład obstawić z kursem 200,00! Jeśli trzymasz kciuki za naszych, a nie masz jeszcze konta w STS, to nie wahaj się, załóż je i zawalcz o 400 PLN na dalszą grę! Życzę powodzenia!

Obrazek w tle: fot. IPA/SIPA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze