Już dzisiaj reprezentacja Polski rozegra kolejne ważne spotkanie w Lidze Narodów. Tym razem jej rywalem będzie Belgia, która ostatnio ograła nas 6:1. Teraz Biało-Czerwoni zrobią wszystko, żeby się zrewanżować. Na pewno będzie to bardzo ciekawe spotkanie, a w BETFAN jest bonus w postaci kursu 50.00 na zakład na to, że Polska nie przegra z Belgią!
baner na polska nie przegra kurs 50
fot. betfan

Kurs 50.00 na Polska – Belgia

We wtorek o godzinie 20:45 reprezentacja Polski rozegra swoje kolejne spotkanie w Lidze Narodów, gdzie tym razem jej rywalem będzie Belgia. Eden Hazard i spółka kilka dni temu rozprawili się z nami i wygrali 6:1, a jak będzie tym razem? Na pewno Biało-Czerwoni podejdą do tej rywalizacji w nieco lepszych nastrojach, ponieważ dopiero co zremisowali z Holandią 2:2 po dość dobrym spotkaniu w ich wykonaniu. W BETFAN, który zbiera ostatnio dobre opinie, można zagrać kurs 50.00 na to, że Polska nie przegra. Jak zagrać taki kurs? Zacznijmy od rejestracji konta, które możesz założyć poprzez poniższy przycisk i w ten sposób odbierzesz dodatkowe bonusy powitalne. Jak już masz swoje konto, to kolejne kroki, jakie musisz podjąć, są bardzo proste. Wszystko dokładnie tłumaczymy w specjalnej instrukcji:
  1. Dokonaj depozytu od 55 zł do 600 zł
  2. Zagraj pierwszy kupon za stawkę od 50 zł do 600 zł, by móc skorzystać z kursu 50.00 na mecz Polska – Belgia (nie może to być zakład przeciwny do tego granego po podwyższonym kursie)
  3. Jeżeli ten zakład nie wejdzie, to BETFAN zwróci Ci 100% stawki do 600 zł
  4. Zagraj zakład na to, że Polska nie przegra z Belgią
  5. Musi to być singiel za maksimum 5 PLN
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły
Jeżeli Polska nie przegra z Belgią, to dostaniesz wygraną i bonus na konto główne, a więc nie musisz dodatkowo w żaden sposób obracać środkami. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. W akcji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe fot. pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze