Polska już wygrała z Węgrami i to po wyższym kursie – nowa promocja od BETFAN!

grafika betfan

Polska już wygrała z Węgrami, a przynajmniej tak uważa BETFAN. Bukmacher rozliczy ten mecz jako wygrany niezależnie od końcowego wyniku. Biało-Czerwoni naturalnie mają duże szanse, żeby pokonać gości, ale czy to się im faktycznie uda? Na pewno warto odebrać bonus od BETFAN i grać razem z nim. Niżej tłumaczymy wszystkie zasady tej promocji!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN!

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska wygrała z Węgrami – nowa akcja promocyjna od BETFAN!

Reprezentacja Polski już dzisiaj o godzinie 20:45 zagra z Węgrami. Biało-Czerwoni tym razem zmierzą się z Węgrami. Będzie to ważne starcie dla Polaków, bo mogą zapewnić sobie rozstawienie w barażach, do których już się dostali. Wiemy, że nasi rodacy zagrają bez Roberta Lewandowskiego, ale to nie powinno być aż tak dużym osłabieniem, na jakie wygląda. W końcu mamy kilku napastników potrafiących strzelać gole.

Węgrzy także zagrają w osłabieniu, ale na pewno będą chcieli wygrać z Polską za wszelką cenę. W końcu po kompromitacji w kwalifikacjach chcą pokazać, że potrafią grać w piłkę. Spotkanie zapowiada się na bardzo ciekawe i warto zobaczyć, jaki bonus ma BETFAN z tej okazji. Wszystko dokładnie tłumaczymy niżej.

betfan polska baner

BETFAN rozliczy typ na zwycięstwo Polski jako wygrany o ile reszta zakładów na kuponie też taka będzie. Co dokładnie trzeba zrobić, żeby wziąć udział w akcji od BETFAN? Postępuj według naszej instrukcji, krok po kroku:

  • postaw kupon z minimum czterema zdarzeniami
  • co najmniej jeden musi być na zwycięstwo Polski z Węgrami (istnieje specjalny zakład na stronie bukmachera)
  • dokładna stawka to 99 PLN
  • minimalny kurs to 5.50
  • kupon musi być rozliczony do końca dnia

Zdarzenie Polska – Węgry będzie traktowane jako wygrane niezależnie od końcowego wyniku spotkania. Wygrana z kuponu zostanie przypisana do konta po tym, jak pozostałe typy również będą wygrane. Każdemu graczowi przysługuje jeden kupon w promocji i liczy się pierwszy zagrany oraz rozliczony.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze