Gdzie oglądać Polska – Holandia? Już dziś reprezentacja Polski rozegra bardzo ważne spotkanie Ligi Narodów, a naszym rywalem będzie zespół Holandii. Jestem pewny, że każdy kibic Biało-Czerwonych zechce zobaczyć w akcji Roberta Lewandowskiego i spółkę! W poniższym tekście poruszę temat legalnych transmisji z tego meczu, a także streamów online. Zapraszam do sprawdzenia, gdzie obejrzeć mecz Polska – Holandia.

Mecz Polski z Holandią odbędzie się w czwartek, na PGE Narodowym. Reprezentacja Czesława Michniewicza zrobi wszystko, by tym razem zdobyć 3 punkty przeciwko kadrze Oranje! Spotkanie to będzie można zobaczyć na platformie Polsat Box Go, a o tym, jak zdobyć dostęp do tego serwisu, przeczytasz poniżej:

  1. Załóż konto z następującego linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj konto w przeciągu tygodnia
  4. W tym czasie zagraj jakikolwiek kupon
  5. Skorzystaj z czatu i zapytaj o Polsat Box Go
  6. Gdy dostaniesz voucher, aktywuj go na portalu Polsatu
Fuksiarz, polsatbox

Polska – Holandia, transmisja na żywo w TV

Powyżej wyjaśniłem, w jaki sposób zarejestrować się u bukmachera Fuksiarz, a co za tym idzie, zgarnąć dostęp do kanałów Polsat Box Go! To właśnie na tej platformie znajdziecie transmisję na żywo z meczu Polska – Holandia. Wybranie tej opcji jest oczywiście całkowicie legalne i w mojej opinii, naprawdę opłacalne. Jeśli zdecydujecie się na jej wybranie, to ostatnim krokiem będzie włączenie omawianego starcia o godzinie 20:45!

Polska – Holandia: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiecie, w jaki sposób zdobyć dostęp do transmisji, jak i streamu online z meczu Polska Holandia, to warto wspomnieć o pozostałych meczach Ligi Narodów. Transmisje z meczów piłkarskich znajdziecie również na stronach legalnych bukmacherów – klikając tutaj, dowiecie się, które spotkania zostaną pokazane u polskich bukmacherów!

Gdzie oglądać Polska – Holandia?

Jedną z największych zalet portalu Polsat Box Go jest szeroki dostęp do streamów online – również ze spotkania Polski z Holandią. Mam tu na myśli fakt, iż starcie z udziałem Biało-Czerwonych obejrzeć możecie na wielu platformach. W grę wchodzi chociażby wybranie transmisji na smartfonie z systemem IOS lub Android, ale także na laptopie, komputerze, czy TV z funkcją SMART! Na koniec dodam, iż bukmacherzy oferują szereg ciekawych bonusów na czwartkowe zawody – z pewnością warto zerknąć!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze