Już dziś czekają nas wielkie siatkarskie emocje bowiem Biało-Czerwoni powalczą o grę w finale Mistrzostw Europy. Budzi to duże emocje wśród bukmacherów, bowiem Ci chcieliby zapewnić klientom jak najlepsze wrażenia. Z tej okazji jest ciekawa akcja dostępna. W BETFAN kod promocyjny da Ci możliwość wzięcia udziału w ciekawej akcji – nawet jak Polacy nie wygrają, to i tak jest to liczone jako zwycięstwo. Niżej dokładnie tłumaczymy zasady!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Polska guuurom w BETFAN!

Dzisiejszy mecz Biało-Czerwonych ze Słowenią rozpocznie się już o godzinie 17:30 i zostanie rozegrany w katowickim Spodku. Więc wiele fanów siatkówki będzie mogło obejrzeć to zmaganie na żywo. Po ostatnich meczach dobrze wiemy, że Polacy są zdecydowanie faworytem, jednakże to spotkania ze Słowenią zawsze sprawiały nam wiele trudu. Teraz stawką jest finał rozgrywek, a po zmaganiach na Igrzyskach trudno określić, czego się można spodziewać po “naszych”.

Według bukmacherów mocnym faworytem są Polacy. Dotychczas co prawda podczas turnieju wyglądali lepiej, ale czy przełożą to też na to spotkanie? BETFAN nie chce ryzykować zdrowia graczy i dlatego jak obstawisz to spotkanie u nich, to niezależnie od wyniku będzie rozliczone jako plus. Niżej dokładnie tłumaczymy zasady. W międzyczasie sprawdź, co daje w BETFAN kod promocyjny od nas!

polska guuurom betfan

Aby skorzystać z promocji wystarczy, że postawisz kupon AKO z czterema zdarzeniami. Ten musi zawierać typ na wygraną Polski ze Słowenią po kursie 1.40. Minimalny kurs łączny kuponu powinien wynieść 5.50. Kupon ten powinien być również rozliczony do 18.09 do godziny 23:59 (dzisiejszego dnia).

W ramach tej promocji zdarzenie Polska – Słowenia traktowane będą jako wygrane niezależnie od końcowego wyniku tego meczu Jeśli pozostałe zdarzenia na tym kuponie weszły, wygrana z kuponu zostanie przypisana do Twojego konta. Promocja ta ważna jest do dnia 18:09 do godziny 17:30. Całością nie trzeba później w żaden sposób obracać. Po prostu możesz wypłacić wygraną i cieszyć się nią lub grać dalej. Na pewno jest to akcja, którą warto sprawdzić!

Zaloguj się aby dodawać komentarze