Polska – Estonia: kurs 200.00 w STS na wygraną Polaków!

Robert Lewandowski

W czwartek wieczorem na Stadionie Narodowym w Warszawie ekipa Biało-Czerwonych zmierzy się z Estonią w ramach baraży eliminacji Euro 2024. Spotkanie to budzi bardzo duże emocje, a specjalnie z tej okazji masz możliwość walki o 400 PLN bonusu u bukmachera STS. Wszystko to za sprawą promocji dla nowych graczy zorganizowanej przez tego operatora. Na czym ona polega? Sprawdź to, czytając poniższy tekst.

STS bonus 400 PLN za wygraną Polski

400 PLN za wygraną Polski w meczu z Estonią od STS

Nadchodzący mecz Biało-Czerwonych, w którym zmierzą się oni z Estonią, będzie niezwykle ważnym pojedynkiem. Jest to bowiem półfinał miniturnieju barażowego o udział w Euro 2024, które latem odbędzie się na niemieckich stadionach. Podopieczni Michała Probierza, aby awansować, muszą pokonać najpierw Estonię, a potem wygrać mecz ze zwycięzcą rywalizacji Walii z Finlandią. Jest to zatem szansa, by po kompletnie nieudanej kampanii eliminacyjnej wywalczyć jednak miejsce na turnieju. Jeśli sądzisz, że Polska zdoła ograć Estonię w czwartkowy wieczór, a nie masz jeszcze konta w STS, skorzystaj ze specjalnej promocji u tego bukmachera i zawalcz o 400 PLN bonusu! Jak zgarnąć taką nagrodę? Sprawdź:

  1. Załóż konto używając linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zrób depozyt na minimum 50 PLN
  4. Zagraj kupon SOLO lub AKO, na którym znajdzie się typ na wygraną Polski w meczu z Estonią
  5. Stawka zakładu = minimum 2 PLN
  6. Jeśli obstawiony przez Ciebie kupon okaże się trafiony, na Twoje konto bonusowe powędruje 400 PLN!
  7. Pamiętaj o akceptacji zgód marketingowych!

Sprawdź także dokładny regulamin promocji.

Przygotowana przez STS promocja na mecz Polski z Estonią jest niezwykle korzystna, ponieważ szanse na to, że Biało-Czerwoni pokonają swoich rywali są bardzo duże, a grając taki typ za 2 PLN, możesz zgarnąć aż 400 PLN. Praktycznie obstawiasz więc po niezwykle atrakcyjnym kursie 200,00! Jeśli zatem nie zarejestrowałeś się jeszcze w STS, zrób to z naszym kodem i graj o dodatkową kasę na grę, trzymając kciuki za Polaków. Powodzenia!

Oto przykładowy kupon, dzięki któremu weźmiesz udział w promocji:

Przykład kuponu STS Polska - Estonia

Obrazek w tle: fot. PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze