Polska – Czechy: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.11.2023

Robert Lewandowski, Jakub Barbec

Gdzie oglądać mecz Polska – Czechy? W piątkowy wieczór odbędzie się pojedynek Polski z Czechami w ramach eliminacji Euro 2024. Jeśli szukasz transmisji oraz streamu online tego starcia, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie można obejrzeć ten mecz w TV oraz internecie.

Polska – Czechy, transmisja na żywo w TV

Pojedynek pomiędzy Polską a Czechami rozegrany zostanie w piątek 17 listopada 2023 o godzinie 20:45, a jego areną będzie Stadion Narodowy w Warszawie. Ekipa Biało-Czerwonych jest w kiepskiej sytuacji w kontekście walki o awans na Euro, ponieważ nie dość, że musi wygrać nadchodzący mecz, to jeszcze musi liczyć na wpadkę Czechów z Mołdawią w niedzielę. Co wydarzy się w tym meczu? Czy Polska zdoła przedłużyć swoje szanse na występ na Euro 2024? Jeśli chcesz obejrzeć ten pojedynek w TV, jego transmisja dostępna będzie w TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1.

Polska – Czechy: transmisja i stream online za darmo

Jeśli chciałbyś prześledzić ten pojedynek w internecie, będzie to możliwe dzięki stronie internetowej oraz apce mobilnej TVP Sport. Nadawca ten oferuje bowiem dostęp do streamów online pokazywanych przez siebie wydarzeń sportowych na kanale TV. Ten oraz inne mecze eliminacji Euro 2024 obejrzysz także w Polsat Box Go. Jeśli natomiast chciałbyś mieć szeroki wybór meczów do oglądania na swoim urządzeniu mobilnym, sprawdź ofertę transmisji u bukmacherów. Część dostępnych w naszym kraju operatorów pozwala swoim klientom na śledzenie meczów w swoich apkach mobilnych, a przykładem na to są jak choćby STS TV czy Betclic TV.

Gdzie oglądać Polska – Czechy?

Polska – Czechy obejrzysz w TVP Sport oraz Polsat Box Go. Jeśli przy okazji oglądania tego meczu chciałbyś podnieść dawkę emocji i przy okazji zagrać o 400 PLN bonusu? Skorzystaj ze specjalnej promocji skierowanej dla nowych graczy w STS! Zarejestruj się z naszym kodem, obstaw kupon SOLO lub AKO zawierający typ na bramkę Polski z Czechami, a jeśli wygrasz, otrzymasz wspomniany bonus! Oto instrukcja krok po kroku, jak skorzystać z tej promocji:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu na przynajmniej 50 PLN
  4. Zagraj kupon SOLO lub AKO zawierający typ na gola Polski przeciwko Czechom
  5. Jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się trafiony, otrzymasz 400 PLN w formie bonusu
  6. Do udziału w promocji wymagane jest udzielenie zgód marketingowych
  7. Promocję tę możesz połączyć z zakładem bez ryzyka do 100 PLN
  8. Powodzenia!
STS bonus 400 PLN Polska - Czechy

Obrazek w tle: fot. Andrew SURMA/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze