We wtorek czeka nas starcie Polska – Belgia, więc będziemy świadkami świetnego widowiska. Gdzie je oglądać? O tym więcej piszemy niżej. Goście są tutaj faworytami, ale czy wykorzystają swoje atuty? Jak tym razem poradzą sobie Polacy? Odpowiedź na te pytania poznamy wieczorem, a teraz przejdźmy do rzeczy związanych z transmisją!
fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Polska – Belgia, gdzie oglądać

Już dzisiaj w Lidze Narodów dojdzie do spotkania Polska – Belgia, które rozegrane zostanie w ramach drugiej kolejki. Hiszpania naturalnie jest faworytem w tym starciu, bo ma o wiele lepszych piłkarzy niż gospodarze, ale na pewno nie może zlekceważyć Polaków. Kto tutaj zgarnie komplet punktów i umocni swoją pozycję w tabeli? Odpowiedź na to pytanie poznamy późnym wieczorem. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Polska – Belgia!

Polska – Belgia, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby obejrzeć mecz Polska – Belgia w TV, ale to spotkanie zostanie pokazane jedynie w Polsat Box Go. Te na szczęście ma swoją aplikację na telewizor, a w niej możesz obejrzeć rywalizację tych ekip. Niżej znajdziesz niezbędne informacje na temat tego, jak odebrać voucher do Polsatu i oglądać za darmo mecze!

Polska – Belgia, transmisja na żywo za darmo

Transmisja za darmo z meczu Polska – Belgia będzie dostępna dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem. Razem z tym bukmacherem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do Polsatu. Dostaniesz go za rejestrację u tego operatora, a tutaj szczegóły:
  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  3. Odbierz voucher i oglądaj mecz
Często dzięki bukmacherom możemy odebrać specjalne bonusy i tak też jest w tym wypadku, bo mamy tutaj voucher do Polsat Box Go. Do tego możesz odebrać także zakład bez ryzyka i inne prezenty, więc możliwości jest sporo, a grając razem z promocjami nie musisz się martwić o wynik spotkania.

Polska – Belgia, transmisja online

Stream ze starcia Polska – Belgia będzie do obejrzenia w Polsat Box Go, które działa także na przeglądarce oraz posiada swoją aplikację na smartfony. Z niej możesz korzystać, jak masz urządzenie z systemem Android lub iOS, a także posiadasz sprawny internet, bo ten jest potrzebny do działania transmisji. Przez telefon możesz także obstawić to spotkanie w Fuksiarzu i w ten sposób zwiększyć swoje emocje z oglądania!

Polska – Belgia, szanse na zwycięstwo

Przed startem meczu Polska – Belgia możesz jeszcze sprawdzić, jakie są kursy u bukmacherów na tę rywalizację. Zdaniem bukmacherów wygrać powinna tutaj Belgia, ale czy tak też będzie tym razem?
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 02:00.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Polska - Belgia?

Spotkanie Polska - Belgia będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Polska zagra z Belgią?

Mecz zaplanowano na godzinę 20:45!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze