Polska – Albania: zakład bez ryzyka do 130 zł w STS | 27.03.2023

Robert Lewandowski

Już w poniedziałkowy wieczór dojdzie do kolejnego ważnego sprawdzianu Biało-Czerwonych. Tym razem zmierzą się oni z Albanią! Przy okazji tego starcia STS przygotował promocję, dzięki której będziesz mógł zagrać swoje typy na ten mecz bez ryzyka. Chcesz poznać szczegóły? Znajdziesz je w poniższym artykule. Życzę przyjemnej lektury!

Zakład bez ryzyka do 130 PLN na mecz Polska – Albania w STS!

Poniedziałkowy pojedynek pomiędzy Albanią a Polską to okazja, by po raz kolejny przeżywać piłkarskie emocje związane ze zmaganiami o prawo gry na Euro 2024. Pierwszy mecz kompletnie nie poszedł po myśli Biało-Czerwonych, którzy przegrali z Czechami 1-3. Tym razem zagrają oni przed własną publicznością z drużyną Albanii i jedynym ich jedynym celem na ten mecz będzie zdobycie trzech punktów. Jeżeli masz swoje typy dotyczące tego meczu, a także planujesz zagrać kupon na poniedziałkowe pojedynki w eliminacjach do Euro 2024, a przy okazji nie masz konta w STS, możesz skorzystać ze specjalnej promocji, czyli podwyższonego zakładu bez ryzyka, który teraz wynosi aż 130 PLN! Na czym polega ta oferta? Sprawdź jej szczegóły:

 1. Załóż konto w STS, klikając link https://www.zagranie.com/goto/sts
 2. Wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
 3. Wpłać depozyt
 4. Zagraj pierwszy kupon
 5. Musi być on zawarty za środki z salda głównego
 6. Jeśli nie uda Ci się wygrać, otrzymasz zwrot
 7. Zwrot będzie pomniejszony o podatek od gry (12%)
 8. Maksymalna kwota objęta promocją to 130 PLN
 9. Zwrócone środki trafiają na saldo główne
 10. Będziesz je mógł od razu wypłacić!
STS zakład bez ryzyka do 130 PLN reprezezentacja Polski

Nie ma wątpliwości, że taka oferta jest bardzo korzystna i warto będzie z niej skorzystać. Zazwyczaj bowiem kwota zakładu bez ryzyka jest mniejsza, więc teraz możesz zawalczyć o wyższą wygraną, nie ryzykując zarazem utraty pieniędzy! Zachęcam więc do rejestracji z naszym kodem promocyjnym do STS i skorzystania z zakładu bez ryzyka do 130 PLN! Kibicuj Biało-Czerwonym i walcz o wysokie wygrane! Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Andrew SURMA/SIPA USA/PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze