Początek młodzieżowych Mistrzostw Świata do lat 20 to dobra opcja dla graczy, ponieważ bukmacherzy przygotowali szereg ciekawych promocji, z których można skorzystać. W dzisiejszym tekście zwrócimy uwagę na propozycje Fortuny, a także LVBET!

Polscy bukmacherzy i oferta Fortuny na MŚ u-20!

Fortuna przygotowała specjalną promocję związaną z występami reprezentacji Polski. We wszystkie dni, w których kadra Jacka Magiery rozegra swój mecz będzie można zagrać z podwyższeniem wygranej o 14% w godzinach od 17:00 do 18:00. Happy Hours będzie przedłużone, jeśli Biało-Czerwoni wywalczą awans.

Dodatkowo w ofercie Fortuny można się spodziewać najwyższych kursów na wszystkie najważniejsze spotkania Mistrzostwa Świata do lat 20. Gracze znajdą również wiele ciekawych opcji w sekcji zakładów dodatkowych.

Poprawiony będzie również Ekspert+. Gracze, którzy poprawnie wytypują wynik ośmiu spotkań będą mogli liczyć na wysoką nagrodę i bonus 10 000 PLN!

Co na to LVBET?

LVBET również przygotował coś specjalnego na MŚ do lat 20. Gracze mogą typować spotkania podczas turnieju i zbierać punkty do klasyfikacji. Po zakończeniu turnieju najlepsi gracze otrzymają nagrody. W konkursie biorą udział zakłady za minimum 10 PLN.

  • Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

Polscy bukmacherzy

Co istotne: kupony muszą się składać tylko i wyłącznie ze zdarzeń z oferty na Mistrzostwa Świata.

Czas trwania promocji: 22.05 10:00 – 15.06 22:00.