Gdzie oglądać mecz Polonia Warszawa – Wisła Puławy? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. W drugiej lidze czeka nas dzisiaj dość interesująca rywalizacja, w której Polonia podejmie Wisłę. Warszawiacy na papierze są faworytami, ale czy uda się im wygrać?

Polonia Warszawa – Wisła Puławy, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Polonia Warszawa – Wisła Puławy za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online na 30 dni darmowego korzystania z tej platformy. Co trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać?

  1. Załóż konto z tego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Ściągnij aplikację od bukmachera
  4. Kliknij moje konto w górnym rogu
  5. Przejdź do zakładki eWinner 2. liga transmisje i oglądaj mecz

Polonia Warszawa – Wisła Puławy, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Polonia Warszawa – Wisła Puławy jedynym spotkaniem, jakie tego dnia czeka nas w drugiej lidze. Gospodarze naturalnie są tutaj faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale to wcale nie oznacza, że Znicz nie powalczy o komplet punktów. Wbrew pozorom może tutaj sprawić niespodziankę i na pewno warto będzie obejrzeć to starcie!

Polonia Warszawa – Wisła Puławy, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania 2. ligi będziesz mógł oglądać w aplikacji od eWinnera. Jak chcesz odpalić to starcie na dużym ekranie, to nie pozostaje Ci nic innego, jak pobrać apkę i przerzucić obraz na swój telewizor. Nie zapomnij sprawdzić, gdzie możesz oglądać 2. ligę za darmo!

Polonia Warszawa – Wisła Puławy, transmisja online

Transmisja online z meczu Polonia Warszawa – Znicz Pruszków będzie dostępna w eWinner TV. To internetowa platforma streamingowa od tego bukmachera, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać!

Polonia Warszawa – Wisła Puławy, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów, którzy przygotowali ofertę na to spotkanie, większe szanse na zwycięstwo ma Polonia Warszawa, ale wiemy, że Znicz Pruszków na pewno stać tutaj na sprawienie niespodzianki.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Polonia - Wisła?

Spotkanie Polonii z Wisłą będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Polonia zagra z Wisłą?

Rywalizacja tych ekip została zaplanowana na godzinę 19:11.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze