Polonia Warszawa – Wisła Kraków: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.07.2023

Polonia Warszawa - Wisła Kraków gdzie oglądać

Polonia Warszawa – Wisła Kraków: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W pierwszym niedzielnym spotkaniu Fortuna 1. ligi naprzeciw siebie staną zespoły znane chyba wszystkim fanom piłki nożnej w naszym kraju. Do walki o kolejne punkty na zapleczu Ekstraklasy ruszą bowiem drużyny Polonii i Wisły. Bez wątpienia więc emocji nie zabraknie, ale czego można spodziewać się konkretnie? Jeśli chciałbyś zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Polonia Warszawa – Wisła Kraków, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Polonia Warszawa – Wisła Kraków na żywo w TV

Zatem gdzie oglądać starcie Polonia Warszawa – Wisła Kraków?  Tak jak w zeszłym roku, tak i teraz próżno szukać transmisji live z meczów ligowych Fortuna 1. ligi u bukmacherów. Jedyną opcją jest tak naprawdę posiadanie konta w Polsat Box Go lub dostęp do kanałów sportowych Polsatu. W końcu prawa do tych rozgrywek posiada w naszym kraju właśnie Polsat i tylko tam zobaczysz najlepsze spotkania z zaplecza Ekstraklasy. Transmisji należy spodziewać się także w internecie, o czym przeczytasz w dalszej części tekstu. A pojedynek Polonii z Wisłą, które odbędzie się dokładnie w niedzielę, 30 lipca o godzinie 12:40

Polonia Warszawa – Wisła Kraków gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Kto więc oferuje stream online Polonia Warszawa – Wisła Kraków? Nadchodzący niedzielny mecz będzie zatem transmitowany również na Polsat Box Go, a więc platformie internetowej wspomnianej stacji telewizyjnej. Jeżeli jesteś fanem polskich rozgrywek, to warto w takim razie rozważyć wykupienie oferty przygotowanej przez Polsat, bowiem tylko tam możesz śledzić spotkania drugiego poziomu ligowego w naszym kraju.

Zagranie FB

Gdzie oglądać Polonia Warszawa – Wisła Kraków?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Polonia Warszawa – Wisła Kraków, to dobrze jest zwrócić uwagę również na inne transmisjom live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich posiada prawa do transmitowania przynajmniej kilku różnych lig piłkarskich z Europy. Zalicza się do nich chociażby Serie A, Ligue 1, Bundesliga, Eredivisie czy La Liga. Do tego dochodzą pojedynki z NBA czy NHL, a także najciekawszych meczów siatkarskich czy turniejów tenisowych – a wszystko zobaczysz oczywiście za darmo.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze