Polonia Warszawa – Miedź Legnica: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.08.2023

Polonia - Miedź Legnica gdzie oglądać

Polonia Warszawa – Miedź Legnica: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W ostatnim poniedziałkowym spotkaniu w Fortuna 1. lidze naprzeciw siebie stanie spadkowicz z Ekstraklasy i beniaminek z 2. ligi. Jeszcze niedawno więc dzieliły te drużyny dwie klasy rozgrywkowe. Teraz staną do walki o kolejne punkty w 1. lidze. Faworytem są oczywiście goście, ale czy uda im się zwyciężyć? Jeśli chciałbyś natomiast zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Polonia – Miedź to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Polonia Warszawa – Miedź Legnica na żywo w TV

Zatem gdzie oglądać starcie Polonia Warszawa – Miedź Legnica? W tym roku po raz kolejny nie znajdziesz streamów online u bukmacherów z rozgrywek pierwszoligowych. Jeżeli chodzi o transmisje to prawa do 1. ligi posiada wyłącznie Polsat i to właśnie tam należy szukać najlepszych spotkań z tychże rozgrywek. Co ciekawe poniedziałkowego starcia pomiędzy opisywanymi zespołami nie znajdziesz w TV, a wyłącznie w sieci, na witrynie Polsatu. Odbędzie się on w poniedziałek 14 sierpnia o godzinie 18:00.

Polonia Warszawa – Miedź Legnica gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Zatem gdzie obejrzeć stream online Polonia Warszawa – Miedź Legnica? Jak już wspomniałem nieco wyżej – taką opcję znajdziesz wyłącznie w internecie, a dokładniej na platformie Polsat Box Go. To jedyne miejsce, bowiem tak jak w zeszłym sezonie, tak i teraz – żaden z bukmacherów nie posiada praw do pokazywania spotkań pierwszoligowych. Oznacza to, że jeśli jesteś fanem rozgrywek pierwszoligowych, to warto rozważyć opcję przygotowaną przez Polsat Sport.

Zagranie FB

Gdzie oglądać Polonia Warszawa – Miedź Legnica?

Jeśli już wiesz gdzie oglądać Polonia Warszawa – Miedź Legnica, to warto zwrócić uwagę również na inne transmisje live u bukmacherów na naszym rodzimym rynku. W końcu niemal każdy operator w Polsce posiada prawa do pokazywania wielu interesujących meczów. Chodzi między innymi o rozgrywki piłkarskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie. Dodatkowo dochodzi dostęp do streamów z turniejów tenisowych, a także NBA czy NHL, a także spotkań siatkarskich więc jest co oglądać i to zupełnie za darmo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze