Polonia Warszawa – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 31.10.2023

Michał Bajdur

Gdzie oglądać mecz Polonia Warszawa – Lechia Gdańsk? We wtorek o 18:00 dojdzie do ciekawie zapowiadającej się potyczki Polonii z Lechią w ramach 12. kolejki piłkarskiej 1. ligi. Chcesz prześledzić ten mecz w TV lub internecie? Przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna jest transmisja oraz stream.

Polonia Warszawa – Lechia Gdańsk, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Polonii Warszawa z Lechią Gdańsk rozegrany zostanie 31 października 2023 o godzinie 18:00. Będzie to zaległy mecz 12. kolejki 1. ligi, który miał się odbyć 22 października, lecz został przełożony ze względu na ulewę i kiepski stan murawy na stadionie przy Konwiktorskiej. Tym razem jednak wszystko powinno odbyć się zgodnie z planem. Zdaniem bukmacherów faworyta tego pojedynku wskazać będzie dość trudno, choć nieco mniejsze kursy da się uzyskać w przypadku wygranej gości. Kto okaże się tutaj lepszy? Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz, transmisję TV znajdziesz w Polsat Sport Premium 1.

Polonia Warszawa – Lechia Gdańsk: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten możesz prześledzić także w Polsat Box Go, który jest serwisem streamingowym oferującym dostęp do transmisji wszystkich meczów 1. ligi oraz wybranych starć Pucharu Polski. W tej platformie dostępne są także starcia rozgrywane w ramach UEFA Champions League.

Gdzie oglądać Polonia Warszawa – Lechia Gdańsk?

Polonia – Lechia obejrzysz w Polsat Box Go. Jeżeli oprócz oglądania tego meczu, masz też ochotę obstawić jego wynik u bukmachera, skorzystaj z oferty bukmachera Superbet! Nie masz jeszcze tam konta? Załóż je z naszym kodem ZAGRANIE i skorzystaj z niezwykle atrakcyjnej oferty tygodnia bez ryzyka na start! Pamiętaj też, że Superbet to jeden z dostępnych w naszym kraju bukmacherów z transmisjami online. Możesz tam więc oglądać mecze całkowicie za darmo!

Obrazek w tle: fot. Norbert Barczyk / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze