Gdzie oglądać mecz Polonia Warszawa – Kotwica Kołobrzeg? Odpowiedź poznasz w poniższym tekście. W niedzielę czeka nas kolejne spotkanie Polonii w drugiej lidze, a my możemy oczekiwać dobrego widowiska. Faworytem bukmacherów jest tutaj Polonia, ale cy to się przełoży na samo spotkanie tych ekip?

Gdzie oglądać mecz Polonia Warszawa – Kotwica Kołobrzeg za darmo? Możesz to zrobić m.in. w Polsat Box Go, a niżej piszemy o tym, co trzeba zrobić, żeby dostać dostęp do transmisji u tego bukmachera. Cały proces jest bardzo prosty, więc warto z tego skorzystać!

  1. Załóż konto z TEGO linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Polsat Box Go
  6. Odbierz voucher i aktywuj go na stronie Polsatu
Fuksiarz, polsatbox

Polonia Warszawa – Kotwica Kołobrzeg, transmisja na żywo w TV

O tym, gdzie oglądać mecz Polonia Warszawa – Kotwica Kołobrzeg już wiesz, więc teraz czas na transmisję w TV. Dzięki Polsat Box Go będziesz mógł odpalić starcie tych ekip na dużym ekranie. Polsat Box Go ma swoją aplikację na telewizor!

Polonia Warszawa – Kotwica Kołobrzeg: transmisja i stream online za darmo

Zanim włączysz stream online za darmo z meczu Polonia Warszawa – Kotwica Kołobrzeg, to najpierw przedstawimy kilka informacji na temat tej rywalizacji. Polonia Warszawa pomimo tego, że ostatnio nie miała najlepszego okresu, to i tak jest tutaj faworytem. Zdaniem bukmacherów ma większe szanse na zwycięstwo na swoim stadionie niż rywale.

Gdzie oglądać Polonia Warszawa – Kotwica Kołobrzeg?

Wszystkie spotkania 1. ligi w tym sezonie transmitowane będą w Polsat Box Go, a Fuksiarz oferuje swoim użytkownikom zdobycie darmowego vouchera. Mecze w Polsat Box Go możesz odpalić na TV z funkcją Smart, komputerze, a nawet na telefonach i tabletach z systemami Android lub iOS. Jak więc widzisz, możliwości jest kilka i warto rozważyć każdą z nich.
Zdjęcie: pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze