Polonia Warszawa – GKS Katowice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 28.04.2024

Polonia Warszawa - GKS Katowice gdzie oglądać

Polonia Warszawa – GKS Katowice: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W niedzielne popołudnie do walki o kolejne punkty staną drużyny zajmujące odległe miejsca w tabeli. Gospodarze bowiem walczą o utrzymanie, a goście o TOP 6. Wydaje się więc, że przyjezdni nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem. A jeśli chciałbyś też zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Polonia – GKS Katowice, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Polonia Warszawa – GKS Katowice na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Polonia Warszawa – GKS Katowice? Spotkania Fortuna 1. ligi pokazuje w naszym kraju wyłącznie Polsat Sport, więc jesteś fanem tychże rozgrywek, to warto taką opcję rozważyć. Co ciekawe znajdziesz w niej jedynie najciekawsze pojedynki każdej kolejki i nie powinno dziwić, że opisywane starcie, które zapowiada się niezwykle interesująco, będziesz mógł śledzić w Polsacie Sport Premium 1.

Polonia Warszawa – GKS Katowice gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Polonia Warszawa – GKS Katowice również możesz śledzić w sieci. Co ciekawe próżno szukać go u bukmacherów, a jedynym miejscem, aby zobaczyć pierwszoligowe potyczki jest Polsat Box Go, czyli internetowa platforma Polsatu. Transmisji natomiast należy spodziewać się w niedzielę, 28. kwietnia o 15:00.

Gdzie oglądać Polonia Warszawa – GKS Katowice?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Polonia Warszawa – GKS Katowice, to warto także zwrócić uwagę na inne transmisje u bukmacherów w naszym kraju. W końcu niemal każdy z operatorów posiada prawa do pokazywania meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też z innych dyscyplin. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1. Dodatkowo możesz śledzić streamy z turniejów tenisowych, a także NBA czy NHL, więc każdy kibic znajdzie coś interesującego dla siebie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze