Półmetek pierwszego tygodnia Premier League! Gramy o 445PLN!

dart tarcza z lotkami

W środę jesteśmy na półmetku zmagań grupowych w pierwszym tygodniu w hali Marshall Arena. Byliśmy świadkami bardzo ciekawych pojedynków, a rywalizacja rozkręca się na całego. Zdecydowanie brakło nam szczęścia przy pierwszych dwóch dniach, za to dziś, mam nadzieję na pozytywny rezultat! Kto ukaże się dzisiaj na naszym kuponie? Sprawdźcie, co przygotowaliśmy! Dodatkowo zapraszam Was do rejestracji w STS, gdzie czekają na Was ciekawe kody promocyjne z naszego bezpośredniego linku! 

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/goto/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania


🔥 PROMOCJA: + 250 PLN za wytypowanie zwycięzcy meczu FC Barcelona – Sevilla FC
(czas trwania: 27-29.09, godz. 20:59)

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Rob Cross – Michael van Gerwen

07.04.2021 r. – 20:10

No niesamowicie wczoraj pecha przyniósł pojedynek Cross vs Wade, gdzie na naszym kuponie Wada zamykał kupon, a już od samego wejścia na scenę, coś nie pasowało mu z ustawieniem tarczy i kolejnością oddawanych rzutów. Bardzo emocjonalnie podszedł do tego meczu i przegrał go w głowie, możliwe, że dlatego, gdyż Anderson wyciągnął jego poniedziałkowe spotkanie w ostatnim rzucie i skradł 156 z tarczy. Sam Cross nie popisywał się podczas wczorajszego spotkania. Ustawiał sobie często zakończenia na D16, które zupełnie nie wchodziły. Wysoki procent skuteczności na D18, ale tylko trzy razy miał możliwość rzucania do tego doubla. Gra w tarczy mogła pozostawić sporo do życzenia, ale całe spotkanie było na niskim poziomie. Anglik musiał zaliczać dużą ilość podejść do tarczy, aby zakończyć lega. Do tego granica 43% skuteczności na wykończeniach i średnia poniżej 95 punktów na trzy lotki.

Cross nie przyjechał do Marshall Arena w formie, dlatego może to wykorzystać jego przeciwnik, z którym Rob wygrał tylko trzy razy w ciągu swojej całej kariery. Czy dzisiaj uda mu się to po raz czwarty?  Wydaje mi się, że nie. Sądzę tak, ponieważ Michael van Gerwen pokazał wielką dojrzałość podczas wczorajszego spotkania. Widać, że próbował na tarczy kilku rozwiązań, które mogłyby mu się przydać do kolejnych dni. Co prawda jego średnia także nie imponowała, jednak bardzo mocno grał pod przeciwnika i tyle wystarczało. W grze Crossa tego nie zauważyłem i on po prostu chciał uciekać z wynikiem. MVG prowadząc już sporą różnicą legów mocno się rozluźnił i starał się po prostu dokończyć mecz. 

Co obstawiać? Panowie swój ostatni pojedynek mieli właśnie w ramach Premier League tylko, że rok temu. Wtedy zwycięski okazał się być Michael van Gerwen i dzisiaj sądzę, że będzie podobnie. MVG ma sporo do udowodnienia kibicom, obserwatorom i samemu sobie. Myślę, że dzisiaj wpisze do tabeli kolejne punkty, które musi robić właśnie na takich mało stabilnych zawodnikach, jak Cross. Gramy dziś win Holendra! Dodatkowo zachęcam do skorzystania z bonusów, jakie proponuje STS, przy założeniu konta! 

Michael van Gerwen win
Kurs: 1.55
Zagraj!

grupa 39

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Glen Durrant – Dimitri van der Bergh

07.04.2021 r. – 20:50

Bardzo wysoka i stabilna forma przeciwko bardzo stabilnej, ale słabej formie. Mowa oczywiście o Angliku i Belgu, jednakże ten pozytywny przekaz, kierowany jest w stronę młodszego zawodnika. Dimitri van der Bergh bardzo mocno wszedł w debiutancki występ w Premier League, gdzie z obecnymi wynikami mieści się w finałowej czwórce zawodników, którzy będą walczyć o główne trofeum. Pierwszy dzień i remis z MVG, gdzie przegrał w swoim ostatnim legu, którego rozegrał najsłabiej z całego meczu. Bergh do tej pory przywitał się z halą Marshall Arena średnimi: 99,52 i 103.70 punktów. Są to jedne z najwyższych punktacji w całej stawce i można powiedzieć, że windują tego zawodnika, jako jednego z kandydatów do zajęcia wysokich lokat. Młody Belg bardzo dobrze radzi sobie do tej pory na angielskiej hali i trzeba przyznać, że bardzo dobrze odnajduje się na T20, Zniwelował nieco błąd, jaki popełniał w starciu z MVG, kiedy to lotki za mocno na siebie zachodziły i dwa lub trzy razy zdarzyła się sytuacja, w której trzecia lotka nie wbijała się w zaplanowane miejsce. Dimitri nie jest jeszcze pewny w zakończeniach, gdzie skuteczność wynosi średnio 35% po dwóch meczach, jednak sądzę, że tak mocno obsadzone dwa mecze, mogły wpłynąć na jego dyspozycję końcówek i dlatego taka statystyka. Dzisiaj nie powinien mieć presji i spokojnie uciekać w grze na tarczy, a później spokojnie zamykać swoje podejścia na obręczy. 

Jego przeciwnikiem będzie zdecydowanie najsłabszy zawodnik tego turnieju, którym jest Glen Durrant. Anglik od poprzedniej edycji Premier League, która wygrał, zupełnie jest bez formy i prezentuje bardzo marny dart. Tylko czasami może nawiązać walkę w poniektórych legach, jednak na długim dystansie, jest po prostu za słaby. Dwa dni rywalizacji i dwa dni średnia poniżej 90 punktów. Jest to zbyt mała zaliczka, aby móc rywalizować z najlepszymi zawodnikami. Sądzę, że nie ma co czekać na przebudzenie zawodnika z Anglii i jego trzecia porażka z rzędu zbliża się wielkimi krokami. Czy dokładnie tak się stanie? Wszystko na to wskazuje, ponieważ Glen jest na ostatnim miejscu w tabeli z zerowym dorobkiem punktów, jako jedyny zawodnik, a jego strata legowa to aż 8 partii. Myślę, że dzisiaj dopisze do swojego salda minusowego kolejne legi i będzie po półmetku dalej jedynym zawodnikiem bez punktów na koncie. 

Co obstawiać? Tak jak się pewnie domyślacie po opisie, dzisiaj idę w stronę wygranej Belga, który zdecydowanie powinien przeważać w tym meczu. Panowie są na zupełnie dwóch innych biegunach z formą, a ich obecna sytuacja w Marshall Arena jest zgoła inna. Glen szuka formy, ale znaleźć nie może, jednak sądzę, że nawet w optymalnej dyspozycji, miałby problemy z wygraniem z tak grającym Dimitrim. Dzisiaj gram na win Dimitri van der Bergha. Ten zakład, jak i cały kupon, gramy z oferty STS, gdzie zachęcam zajrzeć! 

Dimitri van der Bergh win
Kurs: 1.42
Zagraj!

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Dubel dart 07.04.2021

Zapraszam także do skorzystania z naszych opinii na temat STS, czyli bukmachera, u którego przygotowałem dzisiejszy kupon!

Zaloguj się aby dodawać komentarze