Na gali FAME MMA 13 dojdzie do hitowej walki Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik. Prawdopodobnie będzie to najciekawsze starcie, jakie czeka nas tego dnia, a przynajmniej powinno wzbudzić najwięcej emocji. Wszystko przez sytuacje z konferencji związane z tymi zawodnikami. Jeżeli szukasz najlepszych typów i kursów na walkę Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik, to dobrze trafiłeś, bo o tym więcej piszemy niżej. Zobacz zapowiedź tej rywalizacji!

fame mma 13 bonusy

Polak – Ferrari, typy na walkę

Na FAME MMA 13 walką, która wzbudzi najwięcej emocji, może nie być starcie Parke z Pudzianem, czy Nitrozyniaka z Unboxallem, a rywalizacja Polaka z Ferrarim. Konflikt między tymi zawodnikami jest tak ogromny, że żaden z nich nie będzie tutaj kalkulował, tylko pójdą all in. Warto odnotować, że Ferrari jest kontuzjowany i może mieć spore trudności w walce z Polakiem. Zmieniony format na boks nie oznacza jednak, że tutaj będzie nudno. Wręcz przeciwnie – powinniśmy być świadkami dobrego show, dlatego niżej znajdziesz proponowane przez nas typy na walkę Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik!

Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik, zapowiedź walki

Jeżeli chodzi o kursy na walkę Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik, to należy podkreślić, że zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma pierwszy z nich. Wcześniej jednak kursy znacząco przeważały na korzyść Polańskiego, ale im bliżej walki, tym bardziej się wyrównują, pomimo tego, że to Ferrari jest kontuzjowany. Formuła walki jednak mu sprzyja, co należy podkreślić. Jest to bardzo ważna kwestia przy typach na walkę Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik. Takie starcie jednak najlepiej będzie obstawić z bonusem od Betclic, który z okazji FAME MMA 13 jest bardzo okazały – można zagrać bez ryzyka aż do 228 PLN!

Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce Adrian Polak Polański - Amadeusz Ferrari Roślik
Betclic
1.70
Polak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.95
Ferrari
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na wygraną na punkty

Kontuzja Ferrariego jest na tyle poważna, że nie mógł on wystąpić w standardowej formule MMA. Zamiast tego, czy K1, zdecydowano się na boks. Nie będzie co prawda klatki rzymskiej, ale i tak możemy spodziewać się dobrego widowiska. Przy typach na walkę Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik trzeba jednak pod uwagę wziąć dyspozycję obu zawodników, a ofensywa Polaka, która ten planuje przeprowadzać od pierwszych minut, może sprawić, że wygra z Ferrarim przed czasem, dlatego też stawiamy tutaj na to, że walk zakończy się przed czasem. Warto podkreślić, że możesz zakłady z FAME połączyć z innymi typami bukmacherskimi i jeszcze bardziej zwiększyć swoje emocje z oglądania!

Betclic
2.75
Wygrana na punkty - nie

Polak – Ferrari, kto wygra walkę?

Zastanawiasz się, kto wygra walkę Polaka z Ferrarim? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo spróbujemy tutaj wytypować zwycięzcę. Teoretycznie nieco większe szanse ma Polak, bo Ferrari jest kontuzjowany, jednak trzeba pamiętać, że ostatnio w oktagonie wyglądał gorzej niż jego rywal. Wygrał tylko dlatego, że tamten był zdyskwalifikowany po nieprzepisowym kopnięciu, gdy Polański miał już cztery punkty styku z podłożem. Teraz Roślik jest kontuzjowany, więc nasz typ na walkę Polak – Ferrari, to wygrana Polańskiego.

Polak – Ferrari: bez ryzyka do 228 PLN

Razem z bukmacherem Betclic proponujemy Ci zakład bez ryzyka do 228 PLN. W jaki sposób możesz go odebrać? To akurat jest bardzo proste, bo wystarczy się zarejestrować na stronie operatora, a następnie przejść do zakładki z FAME i obstawić dowolny kupon. Tutaj zresztą znajdziesz wszystkie szczegóły, które są Ci potrzebne:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/betclicfamemma
  2. Wpisz kod VIPFAME
  3. Zagraj pierwszy kupon ze stawką do 228 PLN (możesz zagrać za mniej)
  4. Jeżeli przegrasz, to dostaniesz zwrot do 200 PLN (stawka minus podatek)

Przed wypłatą bonusem wystarczy obrócić jednokrotnie, żeby móc wypłacić środki do banku. Trzeba przyznać, że taki bonus od bukmachera Betclic jest bardzo ciekawy i warto się mu bliżej przyjrzeć oraz odebrać go.

Typy na Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik

Typy na walkę Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik pochodzą z oferty Betclic. Dlaczego akurat ten bukmacher? Ponieważ jest on oficjalnym partnerem federacji i jako jedyny ma możliwość wystawiania zakładów na FAME MMA 13. Oferta, którą można zagrać u tego bukmachera, jest bardzo duża. Tym razem stawiamy na wygraną Polaka, który już dwa razy pokonał Ferrariego, a do tego tym razem jego rywal będzie kontuzjowany. Kurs daje nam spore value, ale pamiętaj, że bezpieczniej jest to zagrać w opcji bez ryzyka!

Betclic
1.70
Polak wygra walkę
typy na walkę ferrari - polak
fot. betclic

Zdjęcie: PressFocus

FAQ

 
Gdzie obstawić walkę Polaka z Ferrarim?

Starcie Polaka z Ferrarim będziesz mógł obstawić w Betclicu.

Kto jest faworytem w tym starciu?

Zdaniem bukmacherów o wiele większe szanse na zwycięstwo ma Polak.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze