Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik: gdzie oglądać? Transmisja na żywo i stream online!

ferrari na fame mma 7

Na FAME MMA 13 dojdzie do hitowego starcia z udziałem Polaka oraz Ferrariego. Ci zawodnicy walczą nie tylko o pieniądze i samochód, ale przede wszystkim o rozwiązanie konfliktu, który między nimi się stworzył. Polak jest faworytem ze względu na kontuzję Ferrariego, ale czy to będzie miało przełożenie na samą walkę? Sprawdź, gdzie oglądać Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik!

fame mma 13 zakład bez ryzyka

Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik, gdzie oglądać?

Podczas FAME MMA 13 jedną z głośniejszych, jeżeli nie najgłośniejszą, walk będzie starcie Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik. To już trzecia konfrontacja tych zawodników. Wcześniej za każdym razem wygrywał Polański. Raz przez pokonanie Roślika w klatce, a drugim razem przez dyskwalifikacje rywala, który w samym oktagonie był lepszy. Teraz nadszedł czas na rewanż, chociaż trzeba pamiętać, że Roślik jest kontuzjowany, więc zapowiedziano jeszcze czwarte starcie pomiędzy nimi. Gdzie oglądać walkę Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik? Będzie to możliwe jedynie w systemie PPV.

Zarejestruj się w Betclic z kodem VIPFAME, graj bez ryzyka zakłady związane z FAME MMA 13!

Polak – Ferrari, godzina walki

Godzina walki Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik nie jest określona, jednak nie powinno to być wcześniej niż 22:00. Być może nawet starcie rozpocznie się chwilę przed 23:00 – wszystko zależy od tego, jak długie będą poprzednie starcia. Pamiętaj, że obstawiając z bonusem w Betclic możesz zwiększyć emocje z oglądania!

fame mma 13 bonusy

Polak – Ferrari, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik? Dużo osób się zastanawia nad tym, gdzie oglądać walkę Polaka z Ferrarim w telewizji. Tutaj jednak musimy Cię zmartwić, gdyż telewizja nie pokaże FAME MMA 13. Istnieje jednak inny, legalny sposób, aby odpalić rywalizację tych ekip. Jaki? O tym piszemy niżej!

Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Gdzie oglądać za darmo walkę Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik? Takiej możliwości nie ma nigdzie legalnie, gdyż taka opcja jest płatna, ale stream online z FAME MMA 13 będzie na stronie FAME MMA. Tam też można wykupić dostęp do PPV, które pozwoli Ci na obejrzenie tego starcia. Koszt takiego PPV to 32 PLN w zależności od wybranego pakietu, na który się zdecydujesz.

Stream z walki Polak – Ferrari

Streamy online z walki Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik zostaną też pokazane zapewne na nielegalnych stronach, jednak korzystając z nich narażasz się na możliwość przegapienia kluczowego momentu. Nie gwarantujemy też, że będzie to sprawnie działało!

Polak – Ferrari, analiza walki

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo w tej walce ma Polak. Ferrari jest kontuzjowany, co może zaważyć na jego mobilności. Przez to także zmieniono formułę i zamiast w MMA ci zawodnicy będą się bić w boksie. Nie zapomnij, że możesz sprawdzić nasze propozycje na FAME MMA i grając z nimi zwiększyć emocje z kibicowania!

Kursy na wygraną w walce Adrian Polak Polański - Amadeusz Ferrari Roślik
Betclic
1.70
Polak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.95
Ferrari
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze