Poker w STS | Zakłady bukmacherskie na poker w STS

jak obstawiać poker w STS

Poker to gra towarzyska podczas której można spędzić wieczór z przyjaciółmi. To też najbardziej popularna odmiana gry karcianej, gdzie rywalizuje się na pieniądze. W zakładach bukmacherskich STS poker oferowany jest jako zestaw typów, która można obstawiać podczas pojedynczego rozdania. Korzystając z pokera w STS rozrywka ta jest nieco inna od klasycznej partii przy stoliku, ale wciąż może dawać wiele frajdy. To legalny sposób na grę w pokera, który w naszym kraju ma skomplikowaną sytuację prawną. Jak obstawiać zakłady na poker w STS? Sprawdź ten artykuł!

Jak grać w pokera w STS?

Jeśli znasz zasady pokera, to wiesz, że to gra, która posiada kilka odmian. Można wspomnieć o Texas Hold’em oraz Omaha. W STS prym wiedzie ta pierwsza odmiana, która jest najpopularniejsza na całym świecie. Bukmacher korzysta z zagranicznego oprogramowania do pokera przez co krupierzy wypowiadają komendy w języku angielskim. Co ciekawe, działa też polski stół pokera, gdzie obowiązuje polski język. Początkujący gracze, którzy chcą dokładnie poznać specyfikę pokera w Betgames na początek powinni wybrać właśnie polski stół – zwłaszcza, jeśli nie znają języka angielskiego.

Do grania w pokera STS wymagane jest konto u tego bukmachera. Zakłady dotyczące pokera podlegają takim samym wymogom, co te obstawiane na sporty. To powoduje, że to rozrywka dostępna tylko dla pełnoletnich klientów. W STS poker znajdziesz w lobby gier karcianych, które określane jest w serwisie bukmachera jako “Betgames”. Poza zakładami na poker możesz też skorzystać tam z:

 • wojny,
 • bakarat.

Poker w Betgames w STS – czy jest legalny?

Zakłady na poker są legalne, ponieważ oferuje je bukmacher STS, a więc licencjonowana firma. To operator zakładów bukmacherskich, który zarejestrowany jest w Polsce i już od ponad 20 lat działa na rynku. STS zawsze dopełniał wszystkich formalności i figurował jako legalny bukmacher. Tak też jest teraz, a to, że oferuje pokera nic nie zmienia. Firma ta robi to w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Dlaczego? Dlatego, że w poker w STS nie łamie zapisów ustawy hazardowej. To niejako obstawianie zakładów na wynik karcianej potyczki, a nie czynne licytowanie. Poker w klasycznej formie, gdzie możesz wykonywać pełen zakres ruchów, a więc podbijać stawkę, pasować lub blefować znajdziesz w legalnym kasynie Total Casino. W Betgames poker ma nieco inne zastosowanie.

Poker STS – najważniejsze informacje

Do gry w pokera online u bukmacherów należy wykonać rejestrację konta. W omawianym przykładzie można odebrać STS kod promocyjny, dzięki któremu po rejestracji nowy gracz uzyska bonusy powitalne. Jedną z takich promocji jest “bezpieczne 20 PLN na Betgames”, co pozwala postawić kupon na pokera bez ryzyka.

W ofercie STS poker obsługiwany jest przez całą dobę. Tak jak wspominaliśmy wcześniej: można obstawiać poker Texasm Hold’em. To gra polegająca na tym, że uczestnicy otrzymują po dwie karty, a kolejne pięć kart są wspólne i właśnie w oparciu o nie tworzy się układy. Rozdanie wygrywa ten, kto ma najsilniejszy układ. W pokerze STS nic się nie zmienia: ponad wszystko jest poker królewski, a następnie poker, kareta, full, kolor, strit, trójka, dwie pary, para i wysoka karta. Wchodząc do gry możesz wybrać:

 • polski stół pokera,
 • poker,
 • poker 6+.

Polski stół charakteryzuje się tym, że jest obsługiwany w naszym języku. To może sprzyjać interakcjom na czacie z krupierem. Pozostałe dwie odmiany są prowadzone w języku polskim. Pierwsza z opcji działa identycznie, co poker w polskim stole – tyle tylko, że gra prowadzona jest przez zagranicznego krupiera. Poker 6+ to rywalizacja gracza z krupierem, a więc to tzw. heads up, gdzie konfrontują się dwie strony. Przez całą rozgrywkę gra toczy się z otwartymi kartami gracza, a zamkniętymi krupiera.

Jak wygrywać w pokera w STS?

Kluczem do poprawnego obstawiania pokera w STS jest znajomość zasad potyczki Texas Hold’em. Zawodowi pokerzyści widząc karty na stole automatycznie są w stanie wyliczyć procentowo szansę na układ lub wygraną konkretnego gracza. Profesjonaliści bazują na rachunku prawdopodobieństwa – nie stawiają wszystkiego na jedną kartę, a metodycznie realizują swoją strategię. Czy w pokerze od STS również można w ten sposób obstawiać? Z jednej strony tak, bo masz podgląd na karty, a więc możesz odpowiednio szacować szansę na strita lub zwycięski układ. Z drugiej strony gra odbywa się bez twojego udziału – nie możesz szachować licytacją swoich przeciwników lub stosować blefu. Poker w STS na pewno daje mniejsze pole manewru.

Po każdym rozdaniu bukmacher automatycznie aktualizuje kursy, żeby odpowiednie szacować prawdopodobieństwo. Kursy ulegają zmianie, a ty wtedy możesz postawić kolejny zakład. Pomiędzy rozdaniami zawsze jest 60 sekund przerwy na przyjęcie wszystkich typów. To czas, w którym możesz zagrać kupon na przewidywany układ lub pozycję przy stole, która twoim zdaniem ma największe szanse na sukces po wyłożeniu ostatniej karty – tzw. river.

najważniejsze informacje o pokerze w sts

Ile można wygrać w pokera w STS?

Na pokera w Betgames STS nie nakłada dodatkowych limitów, a więc obowiązują te, które oferowane są też w zakładach sportowych. Generalnie na pojedynczym kuponie w STS można maksymalnie wygrać 500 tysięcy złotych. To limity wygranej na jednym zakładzie – w Betgames również można liczyć na tak wysokie wygrane. Kursy w pokerze bywają zróżnicowane, bo już przed startem rozdania można liczyć na wysokie współczynniki w przypadku takich rozstrzygnięć jak:

 • poker królewski – kurs 750.00
 • poker – 750.00
 • kareta – 250.00

Oczywiście to zdarzenia, które są bardzo rzadko spotykane podczas pokerowej potyczki. Dlatego kursy są aż tak imponujące. Co ciekawe, przed każdym rozdaniem możesz postawić zakład w ciemno, który z graczy zgarnię pulę – wówczas masz sześć opcji do wyboru po tym samym kursie 5.10. Po pierwszym rozdaniu (dwóch kart) kursy ulegają aktualizacji w oparciu o to, jakie karty otrzymali poszczególni uczestnicy.

Opinie o pokerze w STS Betgames

Jeśli chodzi o poker online, to właśnie STS zakłady bukmacherskie przecierały szlaki pozostałym firmom w naszym kraju. Prekursorem obstawiania pokera był właśnie STS, który wyszedł z tą inicjatywą w 2019 roku. Po tym, jak zakłady na pokera spotkały się z pozytywnym odbiorem wśród typerów na podobny krok zdecydowali się Superbet, Fortuna, forBET, Betfan i Fuksiarz. Już teraz rynek został zalany ofertą na karcianki, gdzie istotną rolę wiodą zakłady pokerowe.

STS na pewno zapracował na dobrą opinię bonusem na Betgames o wartości 20 PLN, a także polskim stołem. To zdecydowanie bardziej komfortowa gra, gdy zasady gry wyjaśniane są przez polskiego krupiera. Cashback 20 PLN może zapewnić dobry start początkującym graczom, którzy dopiero co poznają zasady pokera i specyfikę typowania Betgames.

Poker w STS Betgames – zasady gry

W trakcie jednego rozdania odbywa się pięć rund, kiedy to przyjmowane są zakłady:

 • Pierwsza runda – to początek, a użytkownik może obstawiać w ciemno, ponieważ na stole nie znajduje się ani jedno odkryta karta. Można w tej turze typować zwycięski układ oraz gracza, który sięgnie po wygraną.
 • Druga tura – krupier przyjmują kolejną serię zakładów po wyłożeniu kart wszystkim uczestnikom gry.
 • Trzecia runda – krupier wykłada flop (wspólne karty) i umożliwia zawieranie zakładów.
 • Czwarta runda – odkrywana jest czwarta wspólna karta tzw. turn. Na tym etapie kształtuje się już klarownie, kto jest faworytem oraz jaki układ ma największe szansę na zwycięstwo.
 • Piąta tura – przed odkryciem rivera (ostatniej karty) krupier pozwala na obstawianie, jeśli wciąż na stole nie ma pełnego rozstrzygnięcia.

STS Betgames – bonusy na grę w pokera

STS oferuje wiele bonusów na zakłady sportowe, bo w skład ten wchodzą:

 • zakład bez ryzyka,
 • bonusy od wpłaty,
 • specjalny cashback na BetGames.

To jednak promocje, które mogą być wykorzystane w ofercie na “sport”. W Betgames i pokerze nie użyjesz podstawowych bonusów STS. Nic jednak straconego, bo bukmacher ten oferuje dedykowaną promocję na pokera, czyli cashback 20 PLN. Jak z niego skorzystać? To bonus, który obowiązuje na pierwszy dzień obstawiania Betgames. Obstawiając w ciągu jednego dnia kupony na poker i pozostałe gry po kursie minimalnym 1.90 – można uzyskać zwrot stawki, jeśli na koniec wygenerujesz straty. Maksymalny bonus, który otrzymasz od STS może liczyć 20 PLN.

Poker w STS – podsumowanie

Tak naprawdę poker w STS stanowi tylko alternatywę do klasycznej partii. To jednak legalne rozwiązanie obstawiania pokera online w internecie. Polskie prawo jest skonstruowane w ten sposób, że bukmacherzy nie mogą organizować gier pokerowych na tradycyjnych zasadach. W STS poker daje namiastkę internetowego kasyna, gdzie można rywalizować z pozostałymi pokerzystami. W przypadku Betgames trzeba skupić się na zakładach, które dla znawców tematu mogą być i tak bardzo opłacalne.

FAQ

Jakie odmiany pokera oferuje STS?

W STS możesz skorzystać z pokera Texas Hold'em.

Jaki jest bonus na pokera w Betgames?

Nowi gracze mogą skorzystać z promocji cashback, dzięki której uzyskają zwrot stawki do 20 PLN.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze