Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin? Odpowiedź poznasz w poniższym tekście. W sobotę w Ekstraklasie łącznie rozegrane zostaną cztery spotkania, a jednym z nich będzie starcie Pogoni z Zagłębiem. Gospodarze naturalnie są faworytami, ale czy wykorzystają swoje atuty? Która z ekip tutaj sięgnie po komplet punktów?

Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin za darmo? Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport, tak samo jak pozostałe rywalizacje, ale tutaj trzeba zaznaczyć, że nie jest to darmowa opcja, ponieważ trzeba zapłacić za abonament sportowy.

Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin, transmisja na żywo w TV

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin, to warto jeszcze dowiedzieć się co nieco o tej rywalizacji. Pogoń naturalnie jest nie tylko faworytem w tym spotkaniu, ale także jednym z kandydatów do zdobycia mistrzostwa kraju. Po pięciu kolejkach Portowcy mają na koncie 10 oczek, czyli o dwa więcej niż Zagłębie Lubin. Czy uda się im dzisiaj dopisać kolejne trzy punkty na swoje konto?

Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin: transmisja i stream online za darmo

Transmisja online z meczu Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin będzie dostępna w Canal+ w różnych miejscach. Do wyboru masz kilka opcji, takich jak standardowa przeglądarka na komputerze, aplikacja na smartfony i tablety z systemem Android lub iOS, a także na telewizorach ze Smart TV. Przy okazji sprawdź, jakie są proponowane przez nas typy na piłkę nożną!

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin?

Mecz Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin już od godziny 17:30 będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport, a ta stacja jest pokazywana m.in. też w Canal+ Online. Samo spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30, ale chwilę wcześniej czeka nas krótkie studio prowadzone przez ekspertów Canal+. Jak już zapewne zdążyłeś przeczytać, to masz kilka różnych opcji, z których możesz skorzystać przy transmisji z tego starcia.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Pogoń - Zagłębie?

Spotkanie Pogoni z Zagłębiem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Pogoń zagra z Zagłębiem?

Pogoń zmierzy się z Zagłębiem już o godzinie 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze