Pogoń Szczecin – Miedź Legnica: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.05.2023

Kamil Grosicki, Carlos Julio Martinez Riva

Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Miedź Legnica? W niedzielę o 15:00 zostanie rozegrany mecz Pogoni z Miedzią w ramach rozgrywek Ekstraklasy. Jeżeli chcesz prześledzić ten pojedynek, to przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie transmisja TV oraz stream online.

Pogoń Szczecin – Miedź Legnica, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Pogoni z Miedzią zostanie rozegrana 14 maja 2023 o godzinie 15:00. Ekipa Portowców wciąż nie ma jeszcze zapewnionego miejsca w europejskich pucharach, a ten mecz będzie dla nich okazją, by zrealizować ów cel. Miedź z kolei może zagrać bez większej presji, wszak na sto procent pożegna się z Ekstraklasą. Jeśli chciałbyś poznać nasze przewidywania odnośnie tej potyczki, znajdziesz je w zakładce typy piłka nożna na naszej stronie. Transmisja TV dostępna będzie zaś w Canal+ Sport 3.

Pogoń Szczecin – Miedź Legnica: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten możesz obejrzeć również przez internet za pośrednictwem platformy Canal+ Online, która oferuje transmisje meczów Ekstraklasy. Nie masz jeszcze tam konta i chciałbyś wiedzieć, jak oglądać mecze w internecie? Sprawdź:

  1. Kliknij link https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Załóż konto
  3. Zakup subskrypcję
  4. Skorzystaj za pakietu promocyjnego na pół roku z góry
  5. Zaoszczędź nawet 144 PLN w porównaniu do miesięcznej subskrypcji
  6. Wybierz żądany mecz i oglądaj, gdzie tylko chcesz!

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Miedź Legnica?

Pogoń Szczecin – Miedź Legnica obejrzysz w Canal+ Online. Oprócz meczów Ekstraklasy obejrzysz tam jak choćby wybrane potyczki Premier League, Ligue 1 czy LaLigi. Nie zabraknie Ci więc piłki na najwyższym poziomie. Jeżeli natomiast chciałbyś posiadać jeszcze szerszy wybór meczów do oglądania na swoim smartfonie, sprawdź transmisje live u bukmacherów. Zachęcam ponadto do prześledzenia opinii o bukmacherach, jeśli planujesz założyć konto. Życzę przyjemnej lektury!

Obrazek w tle: fot. Pawel Andrachiewicz / PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze