Pogoń Szczecin – Linfield: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.08.2023

Leonardo Koutris

Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Linfield? W czwartek o 18:00 rozegrany zostanie mecz Pogoni z Linfield w eliminacjach Ligi Konferencji Europy. Jeśli interesuje Cię obejrzenie tego spotkania, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie transmisja TV oraz stream online tego pojedynku.

Pogoń Szczecin – Linfield, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Pogonią Szczecin a północnoirlandzkim Linfield odbędzie się 3 sierpnia 2023 o godzinie 18:00 na Stadionie im. Floriana Krygiera w Szczecinie. W pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami padł wynik 5-2 dla Portowców, więc Pogoń stanie przed sporą szansą na wywalczenie awansu do 3. rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Masz ochotę obejrzeć ten mecz? Jego transmisja dostępna będzie w TVP Sport.

Pogoń Szczecin – Linfield: transmisja i stream online za darmo

Starcie to możesz oglądać również w internecie, a to za sprawą strony internetowej TVP Sport oraz aplikacji mobilnej tego nadawcy. Jeżeli natomiast chciałbyś śledzić postępy Portowców w Ekstraklasie, to wszystkie mecze tych rozgrywek dostępne są w Canal+ Online. Jak nabyć subskrypcję tej platformy?

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się
  3. Wykup subskrypcję
  4. Skorzystaj z pakietu promocyjnego na pół roku z góry i zapłać mniej
  5. Wybierz dowolny mecz Ekstraklasy i oglądaj, gdzie tylko chcesz!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Linfield?

Mecz Pogoń – Linfield obejrzysz w TVP Sport. Starcie to zapowiada się bardzo ciekawie, a ponieważ w poprzednim pojedynku tych drużyn padł wynik 5-2, należy również spodziewać się miłego dla oka widowiska z wieloma bramkami. Bukmacherzy w roli faworytów postrzegają tutaj Pogoń, więc Portowcy powinni pójść za ciosem i po raz kolejny pokonać rywala. Życzę przyjemnego oglądania i samych pozytywnych emocji!

Obrazek w tle: fot. Szymon Gorski / PressFocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze