Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk: gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 27.11.2021

zawodnik pogoni

W Ekstraklasie dojdzie dzisiaj chociażby do rywalizacji Pogoni Szczecin z Lechią Gdańsk. Śmiało można powiedzieć, że jest to największy hit w tej kolejce ESA. Pogoń obecnie znajduje się na trzecim miejscu w tabeli, tuż za Lechią Gdańsk. Te ekipy dzieli zaledwie jedno oczko, więc bezpośrednie starcie zadecyduje o tym, kto będzie po tej kolejce wiceliderem. Sprawdź, gdzie oglądać mecz tych ekip i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV!

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk – gdzie oglądać dzisiaj?

W sobotę Pogoń Szczecin na własnym stadionie podejmie Lechię Gdańsk. Szczecinianie na papierze są mocnymi faworytami, ale czy będzie to miało swoje przełożenie na mecz? W końcu goście to wiceliderzy ESA, którzy świetnie wyglądają w tym sezonie. Obie ekipy będą mogły zagrać w najmocniejszych składach, bo omijają ich prawie wszystkie kontuzje. Zobacz, gdzie oglądać mecz Pogoni Szczecin z Lechią Gdańsk.

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać za darmo?

Za nim przejdziemy do tego, gdzie oglądać za darmo mecz Pogoni z Lechią, to zachęcamy jeszcze do sprawdzenia typów bukmacherskich na to starcie. Wracając jednak do samej transmisji, to zasady są bardzo proste. Rejestrujesz się w eWinner i odbierasz voucher. Tutaj konkrety:

  1. wejdź w ten link: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. podaj kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. zaloguj się na konto i w ciągu siedmiu dni zweryfikuj swoje dane
  4. zagraj w tym czasie bez ryzyka dowolny kupon
  5. zgłoś się po voucher do Canal+ Online
  6. wykorzystaj go i oglądaj mecz

ewinner baner do tv

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Co musisz zrobić, żeby obejrzeć w TV mecz Pogoni z Lechią? Pobierz aplikację na telewizor od Canal+ Online i oglądaj w niej to spotkanie. Dzięki voucherowi od eWinner masz przecież dostęp na 30 dni za darmo!

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk: stream na żywo online

Spotkanie Pogoni Szczecin z Lechią Gdańsk będziesz mógł obejrzeć także w podróży. Stream na żywo online z tego spotkania będzie puszczony m.in. na Canal+ Online. To platforma, która świetnie działa.

Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk: zapowiedź meczu

Pogoń Szczecin to nie tylko gospodarz tego starcia, ale przede wszystkim faworyt. Wiele osób to właśnie Szczecinianom daje większe szanse na zwycięstwo. Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Pogoń – Lechia, to sprawdź również kursy na to starcie:

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Pogoń - Lechia?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Online.

O której Pogoń zagra z Lechią?

Spotkanie Pogoni z Lechią zaplanowane zostało na godzinę 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze