Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Lech Poznań? Właśnie o tym piszemy niżej, gdzie znajdziesz odpowiedź. Kolejorz, obecny mistrz Polski, zagra na wyjeździe z Pogonią. Lechia nie jest tutaj faworytem, co widać po kursach bukmacherskich, ale na pewno stać ją na zwycięstwo.

Gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Lech Poznań za darmo? Od kilku tygodni nie jest to już możliwe, ponieważ eWinner nie ma już voucherów do Canal+ Sport – a to właśnie ta stacja pokaże rywalizację tych ekip. Warto o tym pamiętać, ponieważ spotkanie tych drużyn odpalisz tylko w C+ w TV lub w Canal+ Online.

Pogoń Szczecin – Lech Poznań, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Lech Poznań? Wyżej znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Jeżeli chodzi o samą transmisję w TV z tego starcia, to spotkanie Lecha z Piastem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Sama transmisja rozpocznie się z kolei już o godzinie 15:00. Przy okazji sprawdź, jakie są do odebrania ciekawe freebety bez depozytu!

Pogoń Szczecin – Lech Poznań: transmisja i stream online za darmo

Transmisja online z meczu Pogoń Szczecin – Lech Poznań będzie dostępna w Canal+. Co jeszcze warto wiedzieć o tej rywalizacji? Stream online ma być dostępny na stronie Canal+, którą możesz odpalić na każdej przeglądarce, a także w aplikacjach na telefony i tablety. Jak więc widzisz, masz kilka ciekawych opcji, z których możesz skorzystać. Jedyne o co musisz zadbać, to właśnie dostęp do internetu, który nie będzie przerywał.

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Lech Poznań?

Mecz Pogoń Szczecin – Lech Poznań odbędzie się na stadionie Kolejorza, a zaplanowano go na godzinę 15:00, ale nieco wcześniej czeka nas jeszcze studio przedmeczowe. Faworytem bukmacherów zdecydowanie jest Lech, co nas nie dziwi. Mistrzowie Polski mają lepszą kadrę niż Pogoń, ale czy to się przełoży na trzy punkty dla nich? Kolejna porażka mogłaby przelać czarę goryczy w Poznaniu.
Zdjęcie: pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze